1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM Encyklopedie

BDSM Encyklopedie

Nejnovější články
BDSM Encyklopedie
Každý o něm někdy slyšel, ale víte přesně, co se pod tím pojmem skrývá?
BDSM Encyklopedie
Postroj je v rámci BDSM jakýsi kožený či nylonový oblek, složený pouze z řady navzájem propletených popruhů. Postroj je v BDSM velice oblíbený a používaný, protože dokáže omezeti pohyb submisiva, případně dodat vašim BDSM hrátkách ten správný styl.
BDSM Encyklopedie
Znemožnění používání zrakových vjemů formou různých pásek či masek je jednou ze základních oblastí zpestření sexuálního života.
BDSM Encyklopedie
Kdo neslyšel o "50 odstínů šedi", jakoby ani nežil. Jde o moderní trilogii knih od E. L. Jamese s Anastázií Steelovou v roli hlavní protagonistky, přinášející náhled do zákoutí BDSM praktik.
BDSM Encyklopedie
Anální hák je kovová pomůcka pro udržení submisiva na mítě během BDSM hrátek.
BDSM Encyklopedie
Piss Play nebo-li pissing je praktika, při které dochází k močení nejčastěji do úst nebo na jakoukoliv část těla vašeho partnera. Močení tak přináší sexuální uspokojení ze znečištění nebo ponížení partnera.
Článků na stránku 102030

Novinky z našeho blogu

[Recenze] Nastavitelná Ocelová Rozporka
11.09.2020
[Recenze] Nastavitelná Ocelová Rozporka
Stavitelná BDSM rozporka od Spoutana.cz patří mezi základní výbavu každého BDSM nadšence , hlavně co se imobilizace týče.  Dá se velice rychle roztáh... číst celé
Hledáme profidominy!
Hledáme profidominy!
Vážené dámy, hledáte nové subíky, pro své rozmary? Ať už hledáte finanční otroky, subíky na reálné lekce, nebo jen virtuální sluhy pro plnění Vašich p... číst celé
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.