1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM Encyklopedie
  4. Encyklopedie - Glory Hole

Encyklopedie - Glory Hole

Moji milí, dnešní článek v sekci encyklopedie věnuji Glory Hole. Myslím, že jsme všichni někdy tento pojem slyšeli. Otázka je, zda víme přesně, co to obnáší. A také - zkusili jste někdy tuto praktiku ? Anglický termín - Glory Hole znamená v překladu Svatá díra nebo také Šťastná díra. Jedná se většinou o otvory ve zdi nebo příčkách, skrze které pak většinou probíhá orální sex, ale jde šikovně provést i pohlavní styk. Na tom by nebylo nic až tak extra zvláštního, ovšem sex skrze Glory Hole je anonymní - nevíte, kdo je na druhé straně. 

Tuto praktiku mají rádi homosexuálové, proto šťastné díry najdete často v gay klubech.
Základní praktikou realizující přes glory hole je orální sex – muž strčí do otvoru penis a osoba na druhé straně jej může dráždit. Ale nemusíme zůstat jen u základní pozice - můžeme pro dráždění použít i různé erotické pomůcky, jako může být například vibrační hlavice nebo různé druhy umělých vagín či jiných pomůcek. Atraktivita glory hole spočívá především v anonymitě – nevíte, s kým máte sex, což je pro mnohé velice vzrušující. Ovšem anonymita přináší i mnohá rizika – nevíte, zda vás na druhé straně uspokojuje žena nebo muž, penis prostrčený dírou je značně zranitelný a v neposlední řadě nelze zabezpečit ochranu před přenosem pohlavních chorob.
 
Riziko tam je značné, což sama upřímně chápu. A také by mne právě z toho důvodu nelákalo. Ovšem mne napadá zajímavá forma hry - sejít se v partě lidí, kde se znáte a víte, že nehrozí nebezpečí nákazy. Například kamarádi ze swingers klubu nebo jiných společných sexuálních akcí. A pak provozovat Glory Hole například tak, že si slečna klekne a orálně uspokojuje muže a druhého muže - za zdí - pak také. Takže neví, čí je penis za zdí. Když ten penis v Glory Hole je řádně připraven, tak jí ten druhý muž zvedne a přidržuje tak, aby měla naše slečna dobře roztažené nohy a pak jí pomůže se napíchnout na penis v Glory Hole. A on pak udává tempo a nabodává jí. Což je značně dominantní. Co by mohlo být ještě zajímavější - kdyby dostala slečna před nabodnutím kuklu. Pořádnou koženou kuklu a neviděla by pak chudák na ten penis v Glory Hole. Pak by se mohlo přihodit, že by se muž za zdí vyměnil s kamarádem a po sejmutí kukly by slečna zjistila, že je nabodávána na jiný penis. To zní velice slibně, co říkáte ? 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2023 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz