1. Úvod
  2. Informativně
  3. Spoutaná.cz
Novinky
25.08.2022
Nové kožené důtky
Do nabídky jsme dnes přidali nové kožené důtky:-) https://www.spoutana.cz/kozene-dutky-s-opletenou-rukojeti-cerne https://www.spoutana.cz/kozene-dut... číst celé
21.02.2022
Nové přívěsky Trojná Monáda
Po delší nedostupnosti Trojných Monád můžeme s radostí oznámit, že jsou opět skladem, a v novém provedení. Předchozí typ byl vypálený laserem na podkl... číst celé
14.01.2021
Rouška s roubíkem
Konečně jsme se dostali k tomu abychom na eshopu nabídli tolik poptávanou roušku s roubíkem. Takže tady je https://www.spoutana.cz/Fetish-Rouska-s-Rou... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Erotika, to nejsou jen vibrátory!

Zkratka BDSM vyjadřuje zálibu v určitých sexuálních praktikách, které mohou okořenit sexuální život partnerů či uspokojování sebe sama. Konkrétně se jedná o určité svazovací techniky, dominanci jednoho z partnerů a trestání či odměnění druhého z partnerů za splněný úkon. Vždy jen závisí na domluvě partnerů, vzájemné toleranci, jejich vlastní fantazii, co konkrétně se jim líbí a vzrušuje je. Je obecně rozšířeným mýtem že BDSM hrátky musí být nepříjemné či bolestivé. To samozřejmě mohou, stejně tak mohou být jemné či příjemné a snadno tak doplní klasické erotické hrátky. Je jen na Vás jakou cestou se vydáte a jak si zařídíte svou erotickou výbavu.

A co si vlastně mám představit pod pojmem BDSM produkty?

 

Pomůcek či produktů je obecně obrovské množství – různé typy, tvary, jejich účely a tím nám mohou naplnit naše fantazie a splnit všechna přání. Určitě každý vyznavač BDSM začínal s plechovými pouty opatřené plyšem pro změkčení (takové produkty u nás nenajdete). Pomůcek je rozhodně spousta a nestálo by za to je tu všechny zmiňovat.

 

Ale můžou se rozdělit na pomůcky pro svazování – provazy, lana, řetězy, řemeny, pásky, dále fólie, znehybňovací pomůcky jako různé vaky, pouta, či svěrací kazajky a mohou končit konstrukcemi pro znehybnění či bdsm nábytek. Zase záleží na tom, jaká pomůcka je komu příjemná, jaká ho vzrušuje a jaké má osoba prostředky.

Mezi pomůcky pro dominanci patří různé typy bičíků, rákosek a plácaček a pomůcky pro submisivní osobu jsou zajisté obojky, postroje, roubíky, škrabošky či kukly na hlavu rozličných tvarů a funkčnosti. Příznivci S/M si vystačí takřka se vším, čím se dá bolest tvořit – důtky, bolest chladem a teplem, svorky, skřipce a další věci.

 

Výběr z nejoblíbenějších produktů!

Kožený roubík

Kožený pouta podložená

Černý provaz 10m

Masážní hlavice

Kožený obojek

 

Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2023 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz