1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM Encyklopedie
  4. Encyklopedie - Mumifikace - Wrapping

Encyklopedie - Mumifikace - Wrapping

Milí přátelé, dnešní článek bych ráda věnovala téma - Mumifikace - Wrapping. Co taková mumifikace vlastně obnáší ? Během této praktiky je subík nebo subinka zcela znehybněný. Celé tělo je zafixováno nejlépe stahovací folií nebo se dá skvěle využít i podtlakové lůžko. Tato praktika určitě náleží zkušeným, kteří mají zkušenosti se znehybněním a ví, co si mohou dovolit.

Celé tělo se stáhne a omotá folií nebo, jak jsem uvedla - je uložené v podtlakovém lůžku. Doporučuji být před touto praktikou připravený - dojít si na wc a dbejte na to, jak se cítíte. 
Tento stav znehybnění netrvá dlouho, je to forma trestu, smyslové deprivace. Vždy si také stanovte vaší stopku - jako znamení v případě, že by se subíkovi udělalo nevolno atd. 
K balení můžete využít nejen folii nebo lůžko, ale například také igelit. Igelit je dobrý zahradní, doporučuji ho. Je pevný a vydrží Vám více použití. Igelit můžete stáhnout stahovací páskou nebo lepící páskou, popruhy či provazem.
Pokud teprve začínáte, tak postupujte vždy s rozumem a postupně si přidávejte. Vyzkoušejte moji oblíbenou svěrací kazajku. Je Vám v ní dobře ? Fajn, přidejte si kuklu. Nechte si také znehybnit nohy. Při provádění mumifikace je nejlepší začínat od horní části těla, svázat ruce a trup. Při svazování dolních končetin je důležité, aby svazovaná osoba zaujala cílovou pozici, protože po svázání se už nebude moct hýbat a změna pozice by byla obtížná. I kdyby pro začátek byla tato pozice jen na pár minut, neváhejte to zkusit. 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz