1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM Encyklopedie
  4. Encyklopedie -Footjob

Encyklopedie -Footjob

Milí přátelé, dnes budou středobodem všeho dění nožičky. Ano, povíme si více o praktice Footjob. Partner je sexuálně vzrušován a drážděn pomocí nohou. Jedná se spíše i pomocnou techniku k navození sexuálního vzrušení a součást předehry, ovšem pro vášnivé footfetišisty může footjob představovat vrchol sexuálního zážitku. Nejčastěji je footjob praktikován na penisu muže. Většinou leží partner na zádech, partnerka čelem k němu, nohy ploskami obepnou penis a napodobují klasické kopulační pohyby – podobně jako při klasickém honění. Doporučujeme pro ozvláštnění lehce navlhčit/naolejovat plosky – krásně pak klouzají po penisu. Některé muže více vzrušuje, pokud provádí žena footjob se silonkami, s ponožkami nebo i s botami na nohou. V případě bot se jedná o formu shoe fetišismu (v češtině retifismus).

Za footjob lze považovat také praktiku známou jako trampling, při které je na mužův penis a genitálie vyvíjen tlak pomocí šlapání. Toto jde  provádět bosou nohou, podpatky nebo i jinou obuví. Footjob je samozřejmě možné provádět i na ženském těle, často bývají nohou drážděny bradavky nebo vaginální oblast. Muži však většinou používají jen jednu nohu nebo například jen palec u nohy, což se nazývá toejob. Takže ani dámy nezůstanou ošizené. Já osobně preferuji footjob bosou nohou a nešetřím olejem. Je to náročnější, pokud dráždíte penis delší dobu, ale jistě je to zajímavé zpestření hrátek nejen pro vyznavače footjob. Doporučuji pro více zkušené přidat například mé oblíbené latexové ponožky - na nich olej krásně klouže a latex je klasika, která se nikdy neomrzí. 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz