Náš Kalendář 2022 ZDARMA pro všechna BDSM Studia! Více zde

Maska deprivační II

Úžasná deprivační maska, odzkoušeno a maximální spokojenost co se deprivace týče. V masce není téměř nic slyšet, o nějakém vidění co se děje okolo ne... celý popis
Dostupnost
Není skladem
Běžná cena
2 100 Kč
985 Kč
814 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:SM011 black
Kompletní specifikace

Úžasná deprivační maska, odzkoušeno a maximální spokojenost co se deprivace týče. V masce není téměř nic slyšet, o nějakém vidění co se děje okolo nemůže být ani řeč. Maska je řešena pomocí šněrovačky a 3 řemenů. Jeden řemen funguje jako obojek s množstvím  ok , další řemen se stahuje přes oči - vypolstrování masky v prostoru očí zaručí maximální deprivaci smyslu očí. Řemen co vede kolem hlavy přes uši zase stahne vypolstrovanou část masky přes uši - takže nic neuslyšíte. A dýchání zaručuje otvor na ústa o průměru 25mm. Maska je vyrobena z kvalitní a pevné umělé kůže.


Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz