Náš Kalendář 2022 ZDARMA pro všechna BDSM Studia! Více zde
  1. Úvod
  2. Řada Spoutaná.cz
  3. Kožená deprivační BDSM kukla

Kožená deprivační BDSM kukla

Luxusní zážitek - těmito slovy by se dala ve stručnosti shrnout deprivační kožená kukla od nás. Pokud máte rádi smyslovou deprivaci, toto je pomůcka ... celý popis
Dostupnost
K dodání/expedici do 5-10 pracovních dnů
Provedení přezky
velikost masky
Barva šněrovačky
Běžná cena
3 500 Kč
2 850 Kč
2 355 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:BNDR015
Kompletní specifikace

Luxusní zážitek - těmito slovy by se dala ve stručnosti shrnout deprivační kožená kukla od nás. Pokud máte rádi smyslovou deprivaci, toto je pomůcka pro Vás. Fotografie, které jsme pro Vás pořídili mluví za vše.

Prvotřídní materiál a zpracování

Kukla je zhotovena z velice příjemné, voňavé, ale především pevné kůže. Osazena koženými robustními řemeny, které celou kuklu obepínají a poskytují maximální zabezpečení pomocí uzamčení na visací zámky.

 

Pocit v kukle

Jednoduše nepopsatelný, to se musí zažít. Zkuste si představit, že se kukla rozšněruje, povolí řemeny a nasadí na hlavu. Poté se postupně od shora začne stahovat šněrovačka, která kuklu začne pevně tisknout k hlavě, a vy tak ztrácíte další ze svých smyslů, tím je kromě zraku i sluch. Jakmile je kukla zašněrovaná, ocitnete se v naprosté tmě a tichu. Když pak cítíte, že se kolem kukly začnou navíc utahovat další 3 řemeny, které podtrhnou celý efekt, jste maximálně vzrušení. Třešničku celé kukle dodá zvuk když slyšíte zacvaknutí visacích zámků, které zabezpečí kožené řemeny. V tom okamžiku víte, že jste jen v moci svého partnera.

 

Specifikace

Kukla je určená jak pro muže, tak pro ženy - testovali jsme obě varianty. Velikost kukly vybírejte v horní části, pokud není žádná velikost vyhovující, zvolte možnost výroby na zakázku a budete kontaktování s dalšími podrobnostmi. Otvor pro dýchání jsme vytvořili dostatečně veliký i pro případ většího zadýchání - cca 2 cm v průměru. I tato velikost lze upravit pro případ požadavků na větší průměr. Kukla je obepnuta celkem 3 koženými řemeny, které vedou: okolo krku jako obojek / okolo očí / šikmo pod bradou přes vrchol hlavy.

 

Odvažte se! Na výběr je několik barev šněrování!

 

Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz