1. Úvod
  2. Řada Spoutaná.cz
  3. Kožená pouta zápěstí - obšitá (+ uzamykatelná)

Kožená pouta zápěstí - obšitá (+ uzamykatelná)

Kožená pouta obšitá pro zápěstí , jsou z naší výroby. Kožená pouta jsou zhotovena z odolné a kvalitní kůže. Pouta jsou obšitá jemnou kůží. Díky uzam... celý popis
Dostupnost
K dodání/expedici do 5-10 pracovních dnů
Provedení přezky
795 Kč
657 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:BNDR076
Kompletní specifikace

Kožená pouta obšitá pro zápěstí , jsou z naší výroby. Kožená pouta jsou zhotovena z odolné a kvalitní kůže. Pouta jsou obšitá jemnou kůží. Díky uzamykatelné přezce (volitelné výše) můžete partnera v poutech uzamknout i když zrovna nebudete v zápalu BDSM hrátek, avšak nasazená uzamčená pouta umožňují rychlé spoutání a rozjezd hrátek. Díky obšití po obvodu je nošení pout velice pohodlné i pro dlouhodobější hrátky.

Na výrobu pout je použitá kvalitní řemenová tuhá kůže - nikoliv krejčovská kůže (na toto použití není vhodná, avšak najdou se i tací kteří z takové kůže pouta vyrobí za účelem ušetření výrobních nákladů) ze kterých šijeme na příklad kukly, či vaky..

Vhodné pro zápěstí o obvodu 16-22cm (případné jiné velikosti možné). 
Cena v horní části je finální za pár pout.

 

Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz