1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoutana.cz Bloguje
  4. Recenze - Strap-on Kalhotky

Recenze - Strap-on Kalhotky

Moji milí, dnešní recenzi bych ráda věnovala Latex Double Dong Briefs - Strap-on Kalhotky latexové s 2 dildy. Z vlastní zkušenosti vím, že se strap – on dildy může být někdy potíž, jelikož vypadávají a dělají si, co se jim zamane. U tohoto kousku to nehrozí. Díky vnitřnímu dildu, které si zasunete do vagíny, vše drží jak má a můžete si tak užívat skvělé přirážení.

Jakmile je vybalíte, budete nemile překvapeni, jelikož ucítíte typický gumový zápach a kalhotky nevypadají rozhodně jako na obrázku, jsou matné. Zápach se však po nějaké době výrazně zmírní a mat v lesk proměníte díky speciálním přípravkům na latex.
Tyto latexové kalhotky jsou velice praktické, jelikož mají dilda zakřivená.  Vnější dildo měří 17 cm a průměr má 4 cm. Vnitřní dildo měří 13 cm a průměr má 3.5 cm. Kalhotky mají univerzální velikost a jsou velice pružné. Avšak nejsou určené pro větší rozměry dam. Přes mé boky to bylo celkem na hraně - mám velikost oblečení 38, někdy 40.  Jinak se však natahují poměrně snadno.
 
Při troše cviku se dá vnitřní penis příjemně zavést tam, kde má být. Při zavádění do partnerovo anální dírky je však nutné vnější penis poměrně dost lubrikovat a přidržovat, jelikož rozměr je trochu větší, ale jde to. I při divočejším přirážení vše drželo tak, jak mělo, a neměla jsem problém s vysvlékáním. Kdo maže, ten jede. Proto gelem nebo olejem opravdu nešetřete. 
Kalhotky je vhodné omývat pod teplou vodou a následně řádně vysušit, případně použít čisticí prostředek na latex. Omývání je trošku horší díky všemožným záhybům.
Pokud si jako dáma chcete užít dominanci nad svým partnerem, zaručeně tuto pomůcku doporučuji. Předčí jiné, odpadne vám problém s různými přezkami a zapínáním. 
Klady - určitě dvojité potěšení pro oba partnery. Také vše drží tam, kde má. Nemusíte se bát více přirážet a opřít se do toho. Rozhodně doporučuji. 
Zápory ? Upřímně, za mě žádné. Snad jen - mohla by se vyrábět i větší velikost pro dámy s kily navíc. 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz