1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoutana.cz Bloguje
  4. Recenze - Ocelová zátka

Recenze - Ocelová zátka

Milí přátelé, dnešní recenzi věnuji Dilatátoru. Pomůcka nevšední, ne tak častou používaná. Věc pro tzv. fajnšmejrky. Ale i tak se tomu podíváme na zoubek. Náš dilatátor je z pevné nerezové oceli, takže neočekávejte žádnou vstřícnou ohebnost – a díky svému materiálu je také vodivý. Už jen značka Sextreme značí, že se jedná o pomůcky pro odborníky. Má větší průměr – v nejširším místě až 1,2 centimetru, je dutý, proč to vám odhalím níže,  a má postupné výstupky. Cílem je - dopomoci vám k příjemným pocitům, které si užijete při pomalém zasouvání a vysouvání dilatátoru ve vaší močové trubici. Pevnost dilatátoru se projeví hned rovnou – žádné pružení si neužijete při zavádění a rozhodně nebude kopírovat tvar vašeho penisu. Naopak vám ho při zavedení narovná, což přidá trochu trápení k tomu ostatnímu. Výhodu oproti silikonovým protějškům má v ocelovým kroužku, který zajistí jasnou kontrolu nad pohybem a zaváděním do penisu.

Proč je tento kousek dutý ? Tento dilatátor je hodně podobný těm, které můžete vídat v femdom videích, kdy znehybněný otrok je trápen právě dilatátorem, který rozhodně není nejmenší a hlavně nejcitlivěji zaváděný. A hlavně je zavedený i v průběhu dráždění (a je jedno jestli ručním, vibračním či dokonce elektro stimulačním) až do konce. A právě při výstřiku je dutost dilatátoru klíčová – umožní totiž únik ejakulátu ven, takže vám nezpůsobí ještě nepříjemnosti, že nemá kudy vystříknout ven. A právě díky tomu můžete pak svého subíka trápit o to déle.
Jak zavést tento náročný kousek ? 
Pevný materiál je nesmlouvavý a chce to už citlivě poslouchat, jak na něj penis reaguje. Nechoďte přes bolest, jen pomalou kružte, drážděte, ono se to časem poddá. Je o dost náročnější pro zavedení, ale ty výstupky jsou hodně zajímavé při klouzání tam a zpět – hlavně je můžete cítit zvenku při přejíždění přes kůži penisu. Na zajímavém prožitku to také přidá. Celkově je to solidní, masivní kousek, ale už je rozhodně určený pro citelně pokročilejší fanoušky kliniku a posouvání svých hranic. Není to kousek pro každého. Proto vždy zvažte své možnosti a dělejte tyto praktiky s čistou hlavou a uvolněně. 
Klady - nerezové a čisté zpracování, dutý pro výstřik a očko na možnost kontroly. Zápory - při zavádění toporný, nikam neuhne. 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2023 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz