1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoutana.cz Bloguje
  4. Povolání Domina

Povolání Domina

Vážení přátelé, četli jste již tvorbu od Lady Aradie ? Věřím, že jste o této Dámě někdy slyšeli nebo - submisivní pánové ji dokonce i navštívili. Já osobně se přiznám, že právě Lady Aradia byla moji velkou inspirací na začátku mé cesty k BDSM. Ráda jsem si četla její skvělé povídky či úvahy na jejím webu. Když byla možnost si přečíst i knihy, tak jsem neváhala. Aradia nabízí svou tvorbu na svém webu, kde najdete potřebné informace. 

První knihou od Lady v mých rukách byla kdysi dávno kniha se jménem - Povolání domina. Jedná se o soubor příběhů ze skutečného sadomasochistického studia, vedeného přímo autorkou. Popisuje reálné příběhy sadomasochisticky zaměřených lidí, kterých je mezi opravdu více, než sami myslíme. Taková je realita. Autorka - známá i jako Lenka Teremová, toto studio založila pod svým pseudonymem lady Aradia a provozuje jej od devadesátých let dodnes.
V knize nalezneme v přímé ukázce velmi pestrou škálu sexuálních deviací, od lehčích až po těžké formy. Sama autorka se k sadomasochistické orientaci veřejně přihlásila v jednom z prvních pořadů Tabu.
Kniha je klasicky rozdělena do kapitol, z nichž každá odpovídá jedné sexuální úchylce či příběhu zaměřeném na nějakou tuto zvláštnost. Je velmi čtivá, alespoň pro čtenáře, zajímající se o tuto tématiku. Doporučuji i těm, kteří o těchto neobvyklých praktikách sní, ovšem nemají odvahu je zkoušet. Fantazie zde bohatě postačí, ať už k představě, či přímo k uspokojení.
Cenzura se zde nekoná, je to psané zábavně, syrově a upřímně. Moc se mi líbí pestrost a také velký výčet různých BDSM pomůcek, fetish oblečení a nápadů. Velká fantazie, kterou Lady vládne je její předností. 
Zajímavé ilustrace decentně dolaďují celkový dojem z knihy, jakožto i fakt, že na titulní stránce naleznete přímo obrázek samotné autorky. Bohužel, jedině negativum na této knize a celkově, co se týče děl této spisovatelky, je fakt, že její knížky lze zakoupit pouze v internetovém obchodě na jejích internetových stránkách, v knihkupectvích se totiž neprodávají vůbec. Možností je také obejít některé větší knihovny či antikvariáty. Na tento díl volně navazuje díl druhý – DOMINA, který rovněž obsahuje spoustu příběhů, scénářů, námětů i tipů k zamyšlení.
Za mne osobně - doporučuji. 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2023 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz