Onanie díl 2.

Přátelé, vracíme s k téma onanie, její historii až po praxi. V našem minulém článku jsem psala o vlivu církve. Bohužel to lidé neměli opravdu lehké. Krom božích trestů stačily z počátku malí strašáci, jako chlupaté dlaně, impotence, nebo snížené libido apod. Postupem času se však muselo přitvrdit a škodlivostí onanie  se začala zabývat i věda. To byla ta správná zbraň, kterou církev potřebovala. Veškeré duševní poruchy byly automaticky přisuzovány právě masturbaci a pro boj s ní byly konstruovány hrůzostrašné přístroje, které se mladíkům různými způsoby instalovaly na jejich intimní partie.  Jelikož se tyto hony na  tzv. honiče,  pořádali ještě ve druhé polovině dvacátého století,  tak není divu, že je i dnes sexualita stále částečné tabu a mnoha lidem nejdou otevřené rozhovory o sebeukájení, jak se říká, přes pusu.

Je zajímavé, že o ženách, jakožto o masturbačních hříšnicích, se ve spisech takřka nemluví. I když církev se přesto rozhodla to ženám vynahradit, a to hned v dobách inkvizice. Na druhou stranu měli ale na výběr z celé škály jiného smilstva. O ženské masturbaci si povíme více v dalším článku. Jen se nebojte, i na ženy přijde řada. Ovšem nyní čekají pánové. 
Je těžké ho dobře vyhonit ? Pánové nemohou čekat, že žena bude přesně vědět, co a jak dělat. Přeci jen pocity během masturbace jsou mezi partnery nepřenosné. Proto nemůže tušit, co její partner prožívá, pokud jí to on sám neřekne. V tom případě může žena provádět techniku, o jaké se domnívá, že by mohla být ta pravá.
Její jedinou zpětnou vazbou je reakce jejího partnera. Pokud se však do partnera žádné reakce nedočká, zajisté znervózní a často se také stává, že si to chce odbýt co nejrychleji. Pokud je muž rozumný, svoji partnerku během stimulace penisu vede, učí a radí, co a jak má dělat. Taková role učitele může být velice vzrušující.
Během manuální stimulace je nejčastější chybou, že žena použije nedostatečné množství lubrikantu a neustále pokračuje v masturbaci. Většina párů používá lubrikanty na vodní bázi – jejich velkým problémem je, že postupně vysychají. Proto pokud se včas nedodá další lubrikant, penis začne tzv. osychat a pro partnera může být stimulace bolestivá.
 
Dalším problémem může být, pokud se pohyb ženiny ruky omezí jen na oblast mezi stydkou kostí a žaludem penisu. Tato část penisu však není pro muže tolik citlivá, důležité je také zapojit stimulaci samotného žaludu. Hlazení, masírování žaludu s jemným tlakem a jemné přejíždění přes uzdičku dokáže téměř každého muže přivést na vrchol blaha. Zapojte do dráždění i další pomůcky, nebojte se umělé vagíny , vibračních pomůcek. Je toho tolik, co zkoušet.  A pokud má muž problémy s předčasnou ejakulací, jedno vyhonění před sexem vždy pořádně prodlouží další hrátky – ta rozdílná výdrž je citelná. :)
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz