Onanie díl. 1

Milí přátelé, je to zlatá pravda, když se řekne - ten, kdo tvrdí, že si to sám nedělá, tak lež jako když tiskne ? Co myslíte ? Ano najdou se vyjímky. Ale to my nejsme a nikdy nebudeme. My totiž onanujeme moc rádi a nebojíme se to přiznat. Je to zdravé, je to lidské. Onanování zdar. 

Dnes si povíme o masturbaci něco více, k její historii až po praxi.
O původu slova Masturbace se ví málo. Dost možné je však odvození z latinského : mas (muž), manus (ruka), turbare (vzrušit), nebo hanlivých stuprare (zhanobit), stupro (prznit, znásilnit), což by ostatně nasvědčovalo postoji církve k samohaně, jak se jinak v té době masturbaci říkalo. Ale o tom až později.
Ale Ónan věděl, že to potomstvo nebude patřit jemu; proto kdykoli vcházel k ženě svého bratra, vypouštěl semeno na zem, aby svému bratru nezplodil potomka. – kniha Genesis 38 - výňatek z bible. Tento výtah z bible si roku 1760 nesprávně vyložil švýcarský lékař André Tissot a prohlásil masturbaci za onanii. V počinu Ónana šlo ale o přerušovanou soulož a nikoli o masturbaci. Nicméně to nikomu to neva, ani známému psychoanalytikovi Sigmundu Freudovi, který započal jednu ze svých přednášek onou slavnou větou „každý z nás někdy onanoval a kdo….“
 
Z jeskyních maleb není sice zcela zřejmé, zda vyobrazení pánové s obrovskými penisy a dámy s obrovskými vnadami sloužili jako inspirace k autoerotice. Ovšem co z nich zcela zřejmé je to, že tenkrát bylo vcelku živo. V antice byla masturbace natolik běžná, že si učitelé dokonce stěžovali, že jejich výklad ruší hlasité vzdychání vzrušených žáků. Některým, jako byli například Platón a Sokrates, to zas prý až tolik nevadilo, ba naopak se i rádi zapojili. Kdo s tímto začal je opět trochu mlhavé, ale uvažovalo se o špatném vlivu Masturbace na zvyšování početnosti obyvatelstva, což bylo potřeba pro úspěšné vydobytí nových území. Samozřejmě se zde bavíme o církvi a jejím vlivu na lidstvo. Vše, co zabraňovalo příbytku populace, jako přerušovaná soulož, análníorální sex, homosexualita a v neposlední řadě samozřejmě masturbace, bylo považováno za hříšné smilstvo, za co také hrozilo provinilcům náležité zadostiučinění. Naprostá klasika, zakážeme všem onanovat a budeme jen rozdávat příkazy a vyvolávat v lidech strach. Uf, díky Bože, že máme své choutky a nenecháme nikoho, aby nám kecal do toho, kdy si půjdeme udělat. :) 
Pokračování příště.
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz