1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM povídky
  4. Nafouknutý Petr 2
12.09.2022
BDSM povídky

Nafouknutý Petr 2

Petr byl stále pevně připoutaný ke kříži. Madam před ním stála a dívala se mu přímo do jeho modrých očí. Měl takový zjihlý pohled, byl oddaný a také velice nadržený. Paní mu na bradavky přicvakla svorky s dlouhým řetízkem. Pak si sedla na své křeslo a udělala si pohodlí. Držela v rukou řetízek spojený se svorkami a opřela si o Petrovo břicho své nohy. Spíše bych řekla - zabořila do břicha vysoké podpatky. Petr zaúpěl, celkem ho to bolelo. Při každém jeho bolestivém výlevu ale Paní neváhala a zatahala za řetízek...samozřejmě, že pak Petr opravdu bolestí skučel. Paní ale dobře znala jeho hranice. On sám si byl vědomý toho, že by mu neublížila a svoji dávku bolesti si užíval. Nevěděl ale, na co se má soustředit dříve, jestli na svoji Paní oděnou do kůže a nylonu nebo na podpatky či na vytažené bradavky. Co se bradavek týče, měl Petr posunutý práh a vydržel celkem dost. Proto Paní neváhala a připojila k řetízku závaží. Ne jedno, ale více malých závaží. Postupně je přidávala na řetízek a u toho se hlasitě smála. Taaak Péťo, tady máš jako výslužku. Přidáme Ti více závažíčka, aby jsi si návštěvu zde ještě dlouho pamatoval. Péťa jen kýval, věděl, že nemá smysl nijak odporovat. Paní ho tak nechala ještě chvíli trpět a pak mu dala milostivě pauzu. Odpoutala ho z kříže, sundala mu svorky. Pak mu poručila svléknout jeho latexový catsuit a dala mu pak pokyn  jít do sprchy. Petr stál ve sprše se skloněnou hlavou a čekal, co se bude dít dál. Není pauza jako pauza, říkal si v duchu a jeho tušení bylo správné. Paní ho totiž začala sprchovat studenou vodou. Musíš se hezky zchladit panáčku, jsi celý chudáček utrápený a bradavky jistě pálí jako čert. Když byl Petr celý ochlazený, byl také připravený do další akce. 

Lehni si na postel na záda a roztáhni nohy, abych měla přístup ke tvé otrocké prdeli, ty moje malá nadržená čubino....poručila Paní Petrovi. Jen při těch slovech se Petr chvěl radostí. Lehnul si poslušně na záda a nohy dal do praku. Pak mu Paní vložila pod zadek větší polštář, aby měla lepší přístup k jeho otrocké prdeli. Už nechala Petra bez spoutání, abych mohl pak plnit další pokyny ohledně masturbace na povel. Nohy do praku byly připravené a dírka byla volná. Nebylo co dále řešit a Paní nalila kolem Petrova análu velké množství oleje a nařídila mu, aby se začal před ní masírovat. Petr se díval Paní do očí a během toho si masíroval anální dírku a řádně se promazal. Madam mu tam pak pomalu vsunula anální nafukovací dildo, které měl Péťa schované ve své brašně. Nechala ho samozřejmě vyfouknuté, takže bylo malé. Začni si masírovat varlata a u toho se stále dívej jen na mně, poručila mi opět a pak se zvedla a stoupla si nad něj. Jak nad ním stála, tak si svlékla silonky a ty mu dala přes obličej, aby k nim mohl čichat. Petr nasával vůni silonek a masíroval varlata, co mu ruce stačily. Pak mu Paní ze silonek udělala prvotřídní roubík a ten mu zasunula do huby. 

Drž hubu děvko a nepřestávej se mi dívat do očí. Petr byl tak vzrušený a napružený, že div neprasknul. Madam si byla toho moc dobře vědoma a tak se uchýlila k nafukování dilda. Při každém nafouknutí si musel Petr zmáčknout žalud a poděkovat. A že se  naděkoval, jako na Den Díkůvzdání. Dildo se nafouklo do velkých rozměrů, ale Petr byl moc dobře cvičený a krásně to zvládal. Ten tlak v jeho anální komůrce byl opravdu silný a tlak ve varlatech také. Paní byla moc hodná, když Petra mile překvapila tím, že si sedla na jeho obličej a přidusila ho mezi stehny. Smyslová deprivace v praxi. Během toho přidušení měl Pavel jasný úkol - vystříknout. Zběsile si honil své tvrdé péro a jak cítil ten příjemný tlak v zadečku, tak stříkal jako dlouho ne. Chtěl u toho chudák zařvat, ale nemohl, tak spíše jen tak sýpal. Pak pomalu vytlačil svůj balonek análního štěstí a šel se zase umýt, tentokráte bez své Paní a teplou vodou. Tak moc byla na něj Paní hodná. 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz