Cudnost

Milí přátelé, dnes si povíme více o mužské cudnosti. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, ženy nejsou jediné, kdo může být cudný. Ve skutečnosti existuje nespočet starověkých relikvií vystavených v muzeích po celém světě, které to dokazují. Pokud si právě teď představujete pár železného spodního prádla, pak jste docela blízko tomu, o čem mluvím. Myšlenka „zachránit se“ vznikla na morálních základech, ale dnes nabyla mnohem lepšího významu. Nyní je mužská cudnost vnímána jako znamení sexy podřízenosti během hraní rolí a BDSM. 

Existuje mnoho různých definic cudnosti, zejména pokud jde o sexuálně aktivní muže. Může to znamenat úplné zdržení se pohlavního styku nebo odmítnutí dělat konkrétní věc s konkrétní osobou nebo v určitou dobu.
Dříve se pásy cudnosti používaly, aby pomohly udržet někoho čistého tím, že zajistily jeho skromnost a celibát.  Klece na penis jsou speciálně vyrobená zařízení určená k umístění ochablého penisu. Mnohé z nich jsou vyrobeny z hladkých, hypoalergenních materiálů a přizpůsobeny pro dlouhodobé nošení. Pokud nakupujete chytře, můžete dokonce najít takové, které mají visací zámky a klíče. Jednoduše zasuňte penis nositele do klece, uzamkněte jej a je to.
Pokud nechcete použít pás cudnosti - neboli klec na penis, pak je zde další možnost. A tou je tantra. Tantrický sex je prastará praxe , která zahrnuje stimulaci sebe nebo partnera až do bodu blízkého vyvrcholení. Tato technika však vyžaduje hodně sebekontroly.
Pak je dobrý nápad - omezení pohybu. Je téměř nemožné masturbovat, když nemůžete hýbat rukama nebo pažemi. Ještě těžší je mít sex nebo se uspokojit s mnoha jinými věcmi než s vaší fantazií. Omezení pohybu je jedním z nejlepších způsobů, jak zajistit u mužů cudnost, zejména proto, že většina jejich potěšení pochází z vnější stimulace. Takže použijte cokoli, abyste zabránili tomu muži, aby se vás, sebe nebo čehokoli jiného dotkl. Svažte mu zápěstí provazem nebo na něj použijte pořádná pouta.
Kůže penisu může být extrémně citlivá, zvláště když se přidá pot a nečistoty z prostředí. Při dlouhodobém používání klecí může proto při použití nesprávných materiálů dojít k oděru nebo alergickým reakcím. Takže se držte něčeho hypoalergenního, jako je nerezová ocel, PVC, TPE nebo silikon. Mužská cudnost může být zábavná věc, kterou lze zkoumat pomocí správných tipů, triků, nástrojů a technik. Nebojte se tedy trochu experimentovat a nikdy nedělejte nic, co by vás nebo vašeho partnera mohlo ohrozit.
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2023 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz