1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoutana.cz Bloguje
  4. Top 5 hlavních mýtů o BDSM

Top 5 hlavních mýtů o BDSM

Vážení a milý, dnes se vrhneme na mýty, které panují o světě BDSM. Vybereme si hlavních 5 důležitých. Jdeme ne věc.  Ráda bych tyto mýty vyvrátila :) 

 
1. BDSM zahrnuje pouze sadistické a masochistické činy 
 
Toto není pravda. Je velký rozdíl mezi skutečnou fyzickou a psychickou bolestí způsobenou partnerovi. V BDSM hře to tak není. Vždy se jedná o hru mezi lidmi, kteří se na ní dobrovolně a vzájemně dohodnou předem. Stanoví si svá pravidla ohledně bezpečnosti a také heslo pro případ, že by se někomu z nich hra nelíbila. Vše je opravdu tedy dobrovolné a lidé to provozují pro své potěšení. Můžete namítat například - No, ale když přece seřežu rákoskou manželku, tak jí to bude bolet nebo ne ? Ano, bude jí to bolet, ale jen do té míry, která jí je příjemná a přináší jí radost a o tom to celé je. 
 
2. BDSM je experimentování pouze mezi cizími lidmi 
 
Další omyl na našem pořadníku. Ano, většina lidí si myslí, že BDSM je o tom, že si zhýralý milionář objedná na hotelový pokoj slečnu za peníze a nechá si naplácat na zadek a pak té slečně olíže chodidla. Nebo naopak. Né, tak to není. Ať si pánové zvou na hotelové pokoje lehké slečny nebo ne, nás se to netýká. Velké procento lidí, kteří praktikují BDSM žijí v dlouhodobých a pevných vztazích. Ví moc dobře, že BDSM je o důvěře a o to víc se jim vztah upevní. Když už jsme u těch pevných vztahů, už jste zkusili pevné spoutání na našem speciálním křesle ? https://www.spoutana.cz/Masivni-Drevene-Bondage-Kreslo-d2645.htm
 
3. BDSM je hlavně o bičích a řetězech 
 
Dobře se bavím a co Vy ? Vidím před očima, jak si lidé šuškají - a co, že to vlastně je to BDSM ? Ale prosím Tě, to je když se necháš spoutat v řetězech a zbičovat. OMYL. 
Ano uznávám, bičík i řetěz patří do SM výbavy, ale nejen toto. Jsou lidé, kteří dají přednost zavázání očí do hedvábného šátku a spoutání do kožených pout, než výprask bičem :) 
Pro ty , kteří dají přednost právě bičíku, tak zde máme jeden moc pěkný : https://www.spoutana.cz/Masivni-Kozeny-Opleteny-Bic-s-Trasni-Fialovy-d1537.htm
 
4. Partneři jsou buď submisivní nebo dominantní a mezi tím nic není 
 
Další věc, kterou si lidé myslí....zase špatně.  Být „přepínačem“ je poměrně populární volbou pro všechny, kteří nemají pocit, že patří pouze na jeden konec spektra. To znamená, že mohou převzít jakoukoli roli v závislosti na náladě a přání partnera. Lidé, kteří jsou v životě dominantní, si zároveň rádi vyzkouší submisivní roli v BDSM a naopak.
 
5. BDSM je nový a vzácný fenomén 
 
Špatně.. BDSM existuje už věky, ale poprvé nabralo na obrátkách ve 40. letech, kdy se staly populární časopisy o dívkách a fetišech. Role kožené subkultury po druhé světové válce mezi homosexuály také hrálo roli v popularizaci BDSM. Pokud jde o vzácnost, průzkum společnosti OkCupid provedený v roce 2017 odhalil, že ze vzorku 600 000 respondentů více než 50 procent lidí uvedlo, že praktikují BDSM.  Nejen, že BDSM není vzácné, ale ve skutečnosti je také populární :) 
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.