1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoutana.cz Bloguje
  4. Tipy pro první BDSM hrátky

Tipy pro první BDSM hrátky

Viděli jste BDSM hrátky ve filmech nebo si o nich můžete přečíst v časopisech či článcích online. Možná jste cíleně sledovali některá videa s různým zaměřením. Nenechte se však oklamat vším, co jste viděli, protože většina těchto děl, zejména filmů, je přehnaná nebo extrémní.

Originální vztahy BDSM zahrnují silné propojení a komunikaci mezi partnery. Ačkoli to zahrnuje zastrašující prvky a pro některé to tak může být děsivé- jako je otroctví, disciplína, dominance, podřízenost, sadismus a masochismus, zdaleka to není psychicky ani fyzicky škodlivé.
Chcete-li začít, je zde několik věcí, které byste měli mít na paměti při svých začátcích....
 
Mluvte o svých touhách a hranicích
I když je pravda, že BDSM může zahrnovat drsný sex, jde také o konsensuální sexuální aktivity. Znamená to, že zúčastněné strany podmínky předem projednaly a dohodly se na nich, aby nic nevymklo z rukou. I když jste spolu už nějakou dobu, neočekávejte, že váš partner bude vědět všechno, včetně všech vašich tužeb, přání a omezení. Komunikace je klíčem k bezpečné, ale i divoké hře. Abyste se vzdali kontroly, zejména ze strany submisivního, musíte svému partnerovi důvěřovat. Musíte mluvit o svých sexuálních hranicích a touhách, abyste zajistili, že jsou všichni v bezpečí a chráněni, zatímco si užíváte vzrušujícího sexuálního zážitku.
 
Stanovte si jasně bezpečné heslo - Vaše STOP
Pár se musí dohodnout na bezpečném slovu, které může poslušný použít k zastavení akce kdykoli během hry. Je to také něco, o čem byste měli vy a váš partner diskutovat, takže si oba uvědomujete limity a pravidla. Bezpečné slovo, fráze nebo gesto musí být vysloveno, pokud si přejete, aby věci zpomalily nebo byly nepohodlné.
 
Využijte Vaší představivost
Teď, když chápete vzájemná přání a omezení, udělejte další krok vizualizací toho, jak vidíte průběh hry BDSM. Co máte na sobě a kde je nastavení? Kdo hraje submisivní a dominantní?
Pravděpodobně to není nic nového, protože mnoho párů fantazírovalo během sexu o různých erotických příbězích. Tentokrát ale můžete přidat BDSM vybavení a sexuální hračky, jako jsou pouta:
 
Nebo jiné pomůcky - například tento řemen : https://www.spoutana.cz/Cerny-PVC-Bondage-Remen-40mm-150cm-d2737.htm
Nebojte se použít svou představivost a přemýšlejte o scénářích, které Vás správně nabudí.
 
Jděte na to pomalu
Pokud jde o hru BDSM, ostatní jsou spokojeni se zavázanýma očima a trochou zdrženlivosti, zatímco někteří rádi jdou na věc rychleji a tvrději. Nespěchejte a užívejte si postupně. Při procvičování a získávání zkušeností se lépe seznámíte s věcmi, které mohou být příliš drsné a pak se lépe rozhodnete, co je Vám příjemné a co Vás společně baví :) 
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.