1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoutana.cz Bloguje
  4. TOP 5 výhod BDSM v partnerství

TOP 5 výhod BDSM v partnerství

Všichni jsme o tom už slyšeli, někteří z nás to zkusili, někteří praktikují pravidelně... ale málokdo zná hlavních 5 výhod BDSM. Jdeme na ně přátelé.

1. výhoda BDSM v partnerství je Věrnost
Ve skutečnosti BDSM odrazuje většinu párů od nevěry a to kvůli množství emocí, vložené energie a důvěry, které oba do vztahu investují. Lidé, kteří toto berou vážně nemají zájem sabotovat bezpečnost a důvěru, které jsou pro úspěch nezbytné. Stručně řečeno, BDSM s sebou nese svá rizika a najít k sobě druhou polovičku, které naprosto věříte a cítíte se pak i při tvrdších praktikách uvolněně a dobře, pak máte o to větší zájem neselhat a vztah si udržet, než abyste podlehli svodům kolegy z práce ...nebo kolegyně :) 
 
2. výhoda - Lepší komunikace 
Faktem je, že abyste mohli dělat správné BDSM, musíte mít Vy a Váš partner naprosté  porozumění a dokonalou komunikaci, aby vše fungovalo co nejplynuleji. Jeden krok může vést k vážným následkům, a proto je BDSM jedním z nejlepších způsobů procvičování komunikace s partnerem. Představte si například, že jste v pevném sevření svěrací kazajky : https://www.spoutana.cz/BDSM-Sveraci-Kazajka-Psycho-Ultima-Cerna-d2828.htm
To už chce kouska odvahy a důvěry nebo ne ? 
 
3. výhoda - Méně úzkosti
Věřte tomu nebo ne, ale způsobování a přijímání bolesti pro sexuální potěšení je účinným způsobem, jak snížit úzkost ve všech aspektech života.V roce 2014 byla v Austinu v Texasu představena studie na výročním zasedání Společnosti pro osobnost a sociální psychologii, která prokázala, že sadomasochismus (který je podstatnou součástí BDSM) má pozitivní vliv na průtok krve mozkem a může způsobit podobný výsledek jako je například běh či jiné kardio sportovní aktivity. 
 
4. výhoda - Více intimity
Zatímco sex je většinou lidí považován za konečný akt intimity mezi dvěma (nebo více) lidmi, BDSM ho ve skutečnosti posouvá na další úroveň jednoduše proto, že v sázce je mnohem víc než „normální“ sex. Je to vstup do jiného světa a dává nám to jiný rozměr. Pokud s BDSM začínáte, zkoušejte vše pomalu a opatrně. V základní výbavě Vám rozhodně nesmí chybět kvalitní pouta :
 
5. výhoda - Duševní zdraví 
Je běžnou mylnou představou, že BDSM patří mezi tzv. věci temné a že lidé, kteří ho praktikují nejsou, jak by se řeklo - normální.. Ale díky vědě víme, že to není pravda. The Journal of Sexual Medicine publikoval studii v roce 2013, která ukázala, že ti, kteří se pravidelně věnují  BDSM, mají lepší skóre duševního zdraví než lidé, kteří se věnují pouze „běžnému“ sexu.
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.