Sex ve vodě 3

Milí přátelé, v minulém měsíci jsme si řekli něco více k téma outdoor, zejména sexu ve vodě. Ne každý je ale fanoušek sexu v přírodě. A když už fanoušek je, tak má například tak silnou pylovou alergii, že i kdyby 100 krát chtěl, tak venku v přírodě souložit nemůže. Tak je dobrý nápad si zde napsat také několik tipů na sex u Vás doma, jen ne v posteli. 

Pro Vaši bezpečnost nezapomínejte na protiskluzové podložky do vany nebo sprchového koutu. Kdo maže ten jede, ale ve vodě, jak jsme si již psali - to tak úplně neplatí, proto mějte vždy po ruce kvalitní lubrikační gel na bázi silikonu. 
Také je skvělý pomocník ve sprchovém koutu dobře upevněné držátko a pokud máte sprchový kout větší - umístěte si držadel více. Co se týká pomůcek - pak musíte mít vždy vodotěsná. Což dává rozum :) 
Dobrým nápadem jistě také bude dildo s přísavkou. Představte si například pánové, že dáte Vaší milé příkazem, aby se před Vámi napíchla na přisáté dildo a u toho Vám to pěkně dělala pusou. Ovšem se může přihodit, že nebudete spokojení s prací jazyka. A když jsme u vodních hrátek, pak nebudete váhat a Vaší partnerku řádně osprchujete ledovou vodou. 
To samé platí i ve vaně, kde už může být water torture zajímavější. O water tortute jsme si již psali. Je to velké téma samo o sobě.
Jestliže máte doma vanu, pak se nám nabízí hned několik možností. Rozhodně ale toto řadím do skupinky - pokročilí. První příklad bude potápění hlavy do vody - ano vážení, nebojte se toho. Vždy ale mějte na paměti - srovnejte si předem hranice, abyste se oba cítili dobře Vše s rozumem. 
Tak začneme, sub nebo subinka klečí před vanou. Pokorně, nazí, nejlépe s obojkem kolem krku a na něm připnuté vodítko. Vana je napuštěná tak, aby nám to vyhovovalo. Může být voda teplá, ale já jsem zastánce ledové - když už, tak pořádně. Obojek doporučuji z pvc, ten se skvěle hodí pro vodní radovánky. Pán si poručí, aby ho subinka orálně uspokojovala. Jenže jí to nejde tak, jak si on představoval. Pak přijde na řadu vodní lázeň - je to prosím praktika breathplay - pro zkušené. Protože nebyla orální práce kvalitní, tak pán vezme milou subinku a ponoří jí hlavu do ledové vody, aby si pěkně zchladil žáhu. Po chvilce jí vytáhne zatáhnutím vodítka, které je připnuté na obojku. Subinka odmlouvá, že se jí zdá voda příliš studená....to ale nemá dělat. Akce ponoření hlavy tedy pokračuje a to tak dlouho, dokud subinka neplní své povinnosti. 
To samé platí i pro mužské subíky, kteří orálně pracují například na připínacím dildu své Madam. Další nápady a triky si povíme v příštím článku. 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz