1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM povídky
  4. Sauna je zdraví prospěšná
13.07.2021
BDSM povídky

Sauna je zdraví prospěšná

Každou neděli chodím s kamarádkou Hankou pravidelně do sauny. Prý to prospívá zdraví, ale chodíme tam očumovat penisy - to dá rozum. Minulá sauna se ovšem povedla ze všech nejvíc. Šly jsme se osprchovat a připravit se .Vždy se sprchujeme spolu a nasmějeme se při pomyšlení, koho zase potkáme. Vyšly jsme z dámské šatny a míříme směrem k odpočívárně. Cestou si vždy kupujeme pití.

Překvapeně ale koukám, že místo slečny je na obsluhu Marek. Prý nová posila . 
To jsem zvědavá, jak se předvede, jelikož slečna, co tam byla, za moc nestála.....
Při objednávce na mne milý Marek mrknul a bylo znát , že se mu líbíme. Tak jsme prohodili pár vtipů a šlo se dále. Řekl, že nám připraví pití a přinese nám ho do odpočívárny.
Ležíme si po sauně a čekáme na pití a najednou ho Marek nese. Hanka odešla do páry a v odpočívárně nikdo nebyl a tak jsme se dali do řeči.
 
Povídali jsme si o mužích a ženách a vztazích a Marek se mě pak opatrně ptá - Víte, nechci být zvědavý, ale musím se zeptat, jste mi velice povědomá - nejste náhodou domina ? 
Víte, já jsem submisivní a četl jsme hodně inzerátů dam a vy jste mi velice povědomá. 
Já jsem ho překvapila mojí odpovědí, že jsem to já. Nebylo co skrývat, stejně je to zbytečné.
V tom se Marek celý rozechvěl a svěřil se, že se chtěl ke mě dlouho objednat, ale strach mu to nedovolil. Říkám mu, že nechápu proč, že sny se mají plnit . A pak mne to napadlo - co kdybych si s ním trochu pohrála hned -  ať se ukáže chlapec ne .... 
Tak jsem ho z ničeho chytla pod krkem a řekla mu, že jestli cekne a řekne slovo odporu, je s ním ámen. Bylo mi úplně jedno, jestli někdo přijde anebo nás někdo uvidí - jen ať to všichni vidí . Strhla jsem ho k zemi se slovy, že mi očistí jazykem moje nožičky - byla jsem ze sauny dost opocená. On klečel a začal pracovat. Olizoval mi nohy a hekal u toho jako prase . V tom přišla Hanka a smála se - co ti tady to prase dělá ? 
Ale, to je moje čistící děvka a musí mi očistit nohy ze sauny. Pak si Marek musel lehnout na zem a svléknout se do naha. Ležel tam na zemi a my se na něm s Hankou střídaly -olizoval nám nožky na povel, jak se nám chtělo. Postupně tam přicházeli další lidé a divili se, co se to děje, ale nám to bylo fuk . Jen jsem pozvala další dámy, ať si taky nechají očistit nohy.
Péro mu stálo a cukal se po celém těle. Říkám mu - otevři hubu ty děvko a budeš plnit moje příkazy. On otevřel pusu a čekal, co se bude dít. Ochutnala jsem pití, co nám připravil a nebylo moc dobré, tak jsem mu to vyplivla do pusy. Všichni se smáli a já : Jen pojďte i ostatní a naplivejte té děvce do pusy, ať si pamatuje, že má dělat svojí práci pečlivě.
Ostatní ženské a občas i nějaký chlap se na něm střídali a udělali jsme si z něj okresní plivátko. On to vše polykal a držel. Sem tam ale plivanec přistál na zemi, tak jsem ho nakopla se slovy - ať si to vytře svým tělem a že mi je jedno, že je zem špinavá . On se začal smýkat po zemi jako hadr a vytřel to tam vše.
 
Pak jsem ho chytla zase pod krkem a říkám mu - tak ty nulo, ty děvko podřadná - teď budeš dělat živý záchod všem tady rozumíš. Marek si musel sednout v kleče a čekal. Mezitím jsem mu do pusy vložila ručník jako roubík. 
Poté  jsem mu na krk  pověsila nápis - veřejné wc.  Marek musel sedět do konce otevírací doby a mít otevřenou pusu pro všechny na piss. Kdo ho chtěl použít, tak si prostě vyndal ručníček z pusy a bylo to :) 
Jedno - jestli muž či žena, Marek držel. Ženské dostaly trychtýřek, aby se mu mohly vychcat do huby a pánové - ti mu chcali se smíchem proudy moči do držky. Kdybych měla po ruce ještě svěrací kazajku , bylo by to o hodně zajímavější.
Některým se to líbilo tak moc, že si to rádi opakovali. Marek byl celý od chcanek a vypil toho opravdu hodně. Já jsem kolem něj chodila nahá do sauny ze sauny a ignorovala jsem ho. On na mě mluvit nesměl - směl mít jen otevřenou hubu jako wc. Pro nic jiného neslouží,  je to špína a lidské wc. Moje kamarádka Hanka ho ale měla pod kontrolou a když se jen cuknul, tak mu dala facku a plivla na něj. Blížil se už konec otevírací doby a  Marek to zvládnul. Péro měl tvrdé od samého začátku a když už se chýlilo ke konci, tak jsem teprve pak mu dovolila zavřít  hubu a vyhonit si ho. Jeho ponížení bylo tak silné, že stříkal během chvíle.
Já jsem se smíchem odcházela a ze šatny jsem na něj zavolala - tohle nekončí - vše ukliď a příště čekej na další lekci :) 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz