1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoutana.cz Bloguje
  4. Recenze - Vakuová přísavka

Recenze - Vakuová přísavka

Vážení přátelé, dnešní recenzi věnuji vakuovým přísavkám. Tyto plastové nenápadné přísavky vypadají zcela nevinně, ale dokáží napáchat nejen pěkné modřiny. Pojďme se jim podívat společně na zoubek. Já nejraději používám vakuovou přísavku o průměru 5 cm : https://www.spoutana.cz/Vakuova-prisavka-bradavky-klitoris-50mm-d1089.htm

Přísavka je vyrobená z pevného a kvalitního plastu, rozhodně tedy něco vydrží. Používá se jednoduše, přiložíte ji na bradavky nebo jinou partii. Plastový spodek máte vysunutý na dno přísavky. Po přiložení pak začínáte otáčet šroubem a dno tak stoupá nahoru a tím se vytvoří podtlak. Díky většímu rozměru si užijete více zábavy nejen právě se zmíněnou bradavkou, ale do přísavky se dá vsunout i prsní dvorec. 

Pro začátek vytvářejte podtlak postupně , doporučuji opravdu pomalu a hrajte si. Zkoušejte, kam je Vám to příjemné. Plastový šroub- kterým otáčíte je poměrně masivní a tak se s ním dobře manipuluje, utahování a tím i zvětšování podtlaku jde lehce. Ale musíte přísavky druhou rukou držet - v jedné ruce správný podtlak nevytvoříte. Naše vakuovky  se moc nezdají, ale umí udělat pěknou neplechu, že i zkušený jedinec Vám bude hezky skučet. Mé osobní doporučení - pokud jste již v pořádně rozjeté akci a máte už za sebou nějaké to mučení bradavek - jako bylo tahání, štípání a jiné praktiky, pak s vakuovkou  zacházejte velice obezřetně - při velkém podtlaku se tak může přihodit, že se jemná kůže na bradavce protrhne a poteče červená. Na to dávejte pozor. 
Při častějším použití se Vám podaří najít ten správný bod podtlaku a nejen bradavky jsou pak citlivější, ale i klitoris nebo stydké pysky. Pak si můžete díky citlivosti více pohrát, jako například potrápit svorkou, závažím nebo se stačí i zakousnout a extáze může přijít záhy :) 
Pro pány mám doporučení - oholte si bradavky před použitím, jinak se nepřisají vakuovky dostatečně a to by byla veliká škoda. Najdete u nás přísavky ve třech velikostech, můžete si tak kombinovat podle chuti. Tu nejmenší bych být Vámi použila čistě jen na klitoris. Nebála bych se podtlak vytvářet opakovaně, aby byl klitoris opravdu řádně prokrvený. Poté bych přidala i přisátí na bradavky, dokud nebudou také rozdrážděné a tak bych to nechala dojít až do krajnosti, kdy bude Vaše milá doslova prosit.... Nezapomínejte také na znehybnění, které tomu dodá pikantní příchuť. Viz- úvodní foto. Skvěle se Vám k tomu bude hodit tento provaz : https://www.spoutana.cz/Bavlneny-provaz-pro-bondage-10m-prirodni-d386.htm
Budu se s Vámi pomalu loučit přátelé. Věřím, že jste nasbírali nové poznatky a půjdete brzy na výzvědy a zkusíte si mučení nasátím :) 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.