1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoutana.cz Bloguje
  4. Recenze - Vakuová Pumpa

Recenze - Vakuová Pumpa

Milí přátelé, dnešní recenzi věnuji Vakuové pumpě. Psali jsem si články o erekci - jak ji zlepšit a jak mít větší výdrž. Taková vakuová pumpa je dobrá pomůcka právě pro dosažení erekce. Pojďme si říci více. Vakuová pumpa je prý skvělá, pokud máte problém s erekcí, což osobně neposoudím. Taky ji ale můžete před sexem použít k tomu, abyste trochu procvičili topořivá tělíska a dosáhli tak vyššího postavení. Co se týče předehry, řekla bych upřímně, že čistě na pumpě není nic extra zajímavého. Proto v rámci předehry doporučuji použít i jiné stimulanty - jako například svorky na bradavky či vibrační vajíčko nebo kolíček do análu ....použijte něco, co máte rádi. 

Než se penis do pumpy dostane, chvíli to trvá a také musíte najít správný podtlak a postupovat velmi pomalu. Naštěstí sada obsahuje kroužek zajišťující lepší těsnění kolem penisu, ale přesto byla potřeba trocha cviku. Samotné ovládání pumpičky je řešeno trochu nešikovnou pákou, kterou kdybyste měli pumpovat o něco málo déle, určitě by vás začala bolet ruka.
Zkrátka, zpočátku jsem musela hodně experimentovat, abych našla nejsprávnější kombinaci, co jak kde držet a jak pumpovat. Rozhodně by s tím pomohla trochu delší hadička mezi pumpou a válcem. Na pumpičce je také velký a přehledný ukazatel podtlaku, jenž mi ale přišel dost zbytečný. Přece jen člověk ví nejlépe sám, co je mu nepříjemné a co je v pohodě. Co se týká základního použití pumpy, bylo sice ze začátku trochu nepohodlné a složitější, ale jakmile tomu člověk přišel na kloub, dělala, co se od ní očekávalo. Nezapomínejte prosím také na to, že je nutné penis před použitím pumpy kvalitně namazat olejem nebo gelem - nikdy nesuňte penis do pumpy na sucho, je to pak nepříjemná záležitost. 
Jako kladně hodnotím mechanismus pro udržení podtlaku po odpojení pumpy a cenu - za tuto cenu máte opravdu bytelnou vakuovou pumpu. Zápor - opravdu to trvá, než se penis dostane dovnitř a než najdete správný podtlak - ale to se dá vypilovat. 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz