1. Úvod
  2. Blog
  3. [Recenze] Nastavitelná Ocelová Rozporka
11.09.2020

[Recenze] Nastavitelná Ocelová Rozporka

Stavitelná BDSM rozporka od Spoutana.cz patří mezi základní výbavu každého BDSM nadšence , hlavně co se imobilizace týče. 

Dá se velice rychle roztáhnout , základní šíře je 65 cm , ovšem možnost roztažení je až do délky 120 cm a to už je pak jízda . Mít před sebou partnera , který má zcela bezmocně roztažené nohy do šířky 120 cm je skvělá záležitost . 

Nezůstávejme ale jen u roztažení nohou - to by byla po čase nuda . Přidejme si druhou rozporku do páru a hned máme odevzdání jaksepatří. Základní věcí je mít kvalitní pouta-které máte rádi a vyhovují Vaším potřebám a jsou Vám pohodlná . Pak karabiny a můžeme pomalu začít . 

 
 

V nejširším bodu a také pak uprostřed -pokud máte rozporku plně roztaženou najdete očka ve tvaru D - ty slouží pro uchycení pout . Nastavení šíře je jednoduché , při otočení šroubu s plastovou hlavu si rozporku povolíte a poté nastavíte podle sebe. Otáčíme pohodlně pomocí ruky .  Po nastavení stačí jen tento šroub utáhnout a pokračujeme v krasojízdě .

 

Konstrukce je tvořená z vnitřní trubky z nerezové oceli a z vnější silnější trubky v oceli upravenou broušením a lakováním bezbarvým lakem .Nemusí se tedy o materiál tolik pečovat jako o lakovanou variantu. Povrch naší rozporky  tak snese i tvrdší zacházení .

 

A co Vy ? Také byste rádi tvrdší zacházení ? Nebudeme chodit kolem horké kaše a začneme. Nemusíme navštěvovat BDSM Studio , my si ho totiž vytvoříme doma v obývacím pokoji . Jestliže má Vaše pohovka nožičky - tak si kolem nich připravíme provazy či řetězy - tak aby nám dosáhly pro upoutání Vašeho milého. 

Pak už nám nic nebrání si ho krásně natáhnout a roztáhnout - jak nohy ,tak i ruce - pomocí pout a karabinek spoutáme partnera a pak řádně zafixujeme právě díky připraveným provazům nebo řetězům kolem nožiček pohovky . 

Jestliže Vás nebude poslouchat ,tak má smůlu. Když je tak pevně upoutám ,může se smýkat jak chce , ale není mu to nic platné . 

Vím o čem mluvím , sama jsem si to zkusila. :-)

 
 

Další praktická věc je polička v ložnici, která má kovové podložení - za které se dá svázat nebo čelo postele, kam se dá také uchytit ať už provaz nebo řetěz. Předem Vašeho partnera lituji. Jaké to asi je mít roztažené nohy do praku fixované rozporkou a zajištěné vázáním ? A k tomu samozřejmě pak i fixované ruce . A roubík.:-D

Už vidím ten čekající výraz v očích -proboha , co se zase bude dít .... :-)

 

Při představách všech těch hrátek se mi točí hlava radostí, tak neváhám a investuji 980 kč . 

Jen pamatujte - vše s rozvahou a klidem , nic na sílu a buďte při BDSM hrách vždy opatrní a ohleduplní . Důvěra a bezpečnost především přátelé . 

 
 

Více informací o rozporce najdete zde

 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.