1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoutana.cz Bloguje
  4. Recenze - Kožený postroj - Pás cudnosti

Recenze - Kožený postroj - Pás cudnosti

Milí přátelé, dnešní příspěvek bude věnován recenzi na kožený pás cudnosti. Vím, že ho těžko jako žena mohu testovat sama na sobě - řeknete si. Ale nebojte se. Testovala jsem ho společně se svým otrokem. Klasické pásy cudnosti bývají minimalistického rázu - čistě jen pro penis a varlata. Taková ta klasická klícka a jinak je náš subík volný. Ale máme na výběr i jiné typy a na jeden z nich se dnes podíváme. 

Náš Kožený pás cudnosti vypadá spíše jako kožené slipy - které subíka obepínají nejen na penisu, ale i na bocích a na zadku. Drží opravdu pevně. Tento pás cudnosti je vlastně takový kožený postroj. Jeho velká výhoda je, že pod oblečením není vidět. 
Vesele jsem tedy nechala subíka, aby v něm fungoval přes den. Pravda je, že měl pod kalhoty pak větší bouli a byl kvůli tomu drobet nervózní, ale co - jeho problém, ne ? Holt musel vydržet pár pohledů, například paní pokladní v supermarketu nemohla od něj odtrhnout oči. 
 
Pás obepíná penis a varlata pevně - pomocí mřížkované klece s kovovými cvoky pro upevnění. I když se subíkovi hrnula do penisu krev a penis tak začal pomalu tuhnout - úplná erekce neměla šanci. Pro subíka to byl těžký oříšek. Nechala jsem ho jít nakoupit totiž nejen v postroji, ale také měl na sobě svorky na bradavkách. A on je na bradavkách velice citlivý a vzrušivý.
Když mi tedy nakupoval potraviny, musel se s tím chudák poprat. Na fotce můžete vidět, že jsou varlata díky postroji dalo by se říci - rozpůlená a volná. Láká mne je jemně mučit, když to vidím. Hned bych po nich přejela mým oblíbeným kolečkem :) Pokud máte ale varlata menší - mohou se vejít do klícky také.
 
Už samotné oblékání postroje je vzrušující. Samozřejmě dostal ode mne subík úkol - před zkoušením se nesměl několik dní uspokojit. Mám to tak ráda, když je plný sperma a moc by chtěl stříkat, ale nemůže :) 
 
Vnitřek pásu je polstrovaný a nedře ani při utažení. Výrobci myslí tedy i na pohodlí subíků - jak milé. Ovšem jsme narazili na menší zádrhel - subík je štíhlý v pase a postroj mu byl větší a pokud bychom ho neupravili, tak by si ho mohl pak sám sundat - a to přece nejde. Na úpravě nebylo nic extra těžkého, chtělo to šikovné ruce - nůžky a černou nit a nebylo co více řešit. navíc - pro subíka další nový úkol - aneb - koukej šít nebo nebude postroj a úkoly pro tvůj otrocký den. :) 
 
Tento kožený postroj - nebo pás cudnosti - jak budete chtít - hodnotím pozitivně. Jeho velká výhoda je v tom, že je příjemný i na delší nošení během dne a pro subíka - zajímavější.
Pokud by měl subík na sobě volné kalhoty - tak by si ani paní pokladní nevšimla, že má větší proporce. Subík si mohl dojít na záchod na malou potřebu - ale musel se trefit do některé z mezer v kleci a to nebyl úkol úplně snadný - ale subík to zvládnul. Po několika hodinách nošení kůže měkne a přizpůsobí se.
Také Vám už v hlavě kolují nápady, co se dá vše s takovým šikovným postrojem - pásem cudnosti, podniknout ? 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.