1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM povídky
  4. Povídka - Čokoláda s chilli
04.04.2021
BDSM povídky

Povídka - Čokoláda s chilli

Vidíš, co jsem si s sebou přinesl, viď ? Nechceš, abych Ti ublížil. Jestli se hneš nebo mi budeš odporovat, tak ten nůž použiju ..hrozil. Pak se zvednul a se smíchem jeho vlastním jí začal drze prohrabávat tašku .....

Ten večer si slečna Monika P. představovala jinak. Bylo tomu přibližně rok, co ukončila dlouhotrvající svazek a mužů, kteří by se jí rádi dostali pod sukni, aby ji opíchali sice nebylo málo, ale ona nejevila zájem. Měla svoje jasně stanovená kritéria. Muž, který měl svolení ji sundat kalhotky, musel mít něco nejen v kalhotách, ale i v hlavě. Jak se říká -sexy mozek. A další, dost podstatnou věcí a pro ni důležitou, bylo to, že měl mít tento muž správnou empatii při sexu. Měl by být BDSM založený a vědět, kam může zajít.

To ovšem neznamená , že by se nenašli vhodní kandidáti a jeden z nich byl Moniky kamarád z dávných dob. Několikrát se v minulosti setkali a na počet orgasmů si rozhodně stěžovat nemohla. Patřil mezi vysoce výkonné milence, uměl jí to dobře nandat. A právě s tímto kamarádem to dala zase dohromady a domluvili se, že vyrazí někam na chatu mimo město, aby nebyli nikomu na očích a Monika si mohla při mrdání zařvat. 
Byla to tajná akce, jelikož byl Robert K.  ženatý a jako otec od rodiny byl opatrný. Unavený od práce, rodiny a sexu Monice oznámil, že se odebere na chvíli na pivo, ale že nebude pryč dlouho a večer se v plné síle vrátí a zklátí jí - děvku jednu. Nakázal jí, aby si vzala nějaké prádlo a byla připravená, až se vrátí. Monika uposlechla neboť věděla, co jí čeká a při pomyšlení na sex s ním se jí stáhla vagína. Měl rád, když nosila pod běžným oblečením : https://www.spoutana.cz/Damsky-postroj-Xena-d75.htm......Někdy jí zase Robert mile překvapil, když měl místo trenýrek : https://www.spoutana.cz/Latexove-slipy-d571.htm
Robert odešel a Monika si hověla na gauči a pojídala zbytky od oběda. Nalila si něco k pití a pak zkoumala novinky ze světa na netu. Sbírala síly, až se jí vrátí. Vzpomínala na předešlý večer a byla hned mokrá. Jak jen to dělá, že má takovou výdrž, vždyť to není možné...říkala si. Šla do koupelny opláchnout si frndu. Během mytí se masírovala a pak si jako obvykle přivoněla. Hmmmm, hezky mi voní, mám ji sladkou a voňavou.
Vzala si své oblíbené latexové kalhotky s otvorem v rozkroku a koženou řemínkovou podprsenku. Přes to si oblékla nenápadné sportovní oblečení.  Měla v plánu se na ní vrhnout, ale chtěla nechat nejhorší práci na Robertovi, ať se snaží, ať si to odmaká.Slyší venku nějaké zvláštní zvuky. Jakoby se někdo procházel kolem, bylo jí to divné. Že by se vrátil dříve a je podlomený alkoholem a nemůže najít dveře ? To je blbost . Najednou někdo bouchá na sklo dveří, dost silně. Jelikož není vidět ven a už se blíží čas příchodu Roberta, tak Monika bez váhání otevře. Dovnitř vchází jiný muž. Moniku zachvátí vlna strachu a ptá se, co tam pohledává.
Co tady děláš ? Co tu chceš ? ......Pomalu začne couvat a začnou se jí potit ruce nervozitou. Muž jde přímo k ní a čumí na ni jako na kus masa. Šel jsem kolem a vidím takovou pěknou chatičku, kde se svítí, tak jsem si řekl, že se stavím na návštěvu to zde omrknout, jaké jsou tady kundy. V ruce drží sekyru a není mu vidět dobře do obličeje.
V tu ránu Monice dochází, že se bude muset bránit a začne prchat. Ve své podstatě nemá kam utéct, ale pud sebezáchovy ji přikáže prchat a bránit se. Rozpoutá se menší honička po chatě, kde se není kam schovat. Neznámý násilník Moniku dohoní v ložnici a i když mu proklouzne pod rukama, tak ji pak chytá pod krkem na chodbě před koupelnou. Ona se snaží nějakým způsobem vyprostit, ale nemá tolika síly.
Drží ji pod krkem, ona se začne dusit a dělá se jí zle. On trochu povolí, ale nechává si kontrolu nad situací a mrští s ní o dřevěnou zeď chodby. Je to celkem rána a Moniku to bolí. On k ní pak zezadu přikročí a říká jí, že jde k zemi a sesune ji dolů.
Po malé chvilce už leží na zemi a s hrůzou sleduje, jak má ruce u trámu vedle schodů a on jí je svazuje : https://www.spoutana.cz/Staceny-8mm-jutovy-provaz-10m-d582.htm , který měl schovaný v záloze. I když se brání, není jí to nic platné.
On se evidentně dobře baví a říká - co jsi si myslela...ty krávo.
Provaz dobře utahuje a pak se nad ní postaví a hlubokým hlasem mluví něco o kundách, o tom, že potřebuje peníze a že se jde podívat, co tam mají. Monika se třese strachy a přemýšlí, jak se dostat ven nebo, co má udělat, aby si nějak pomohla. Je doslova ztuhlá strachy a srdce jí pumpuje jako o závod. Potí se a je jí zle od žaludku.
Jemu je to upřímně u prdele a prochází se po chatě, jakoby mu to tam patřilo a zpustí salvu otázek na tělo - ty jsi tady sama ?  Nééé -nejsi jo ? A kde je ten tvůj šamstr ?  Proč by nechával takovou kundu večer samotnou ? Jo, tak on šel na pivo ? Ha ha ha, tomu tak budeme věřit, ten je někde 10 km daleko, ten se jen tak nevrátí - a jestli se vrátí, tak to už bude pozdě, to už budu s tebou dávno hotovej děvenko ....sklání se nad ní a začne na ni sahat. Ruce mu jezdí po jejím těle a zkoumá, co má pod tričkem. Zcela bezostyšně a drze ji ohrabává a směje se jí do obličeje a sleduje její vyděšený výraz. Je překvapený, když objeví její tajný oblek pod nenápadným tričkem a legínami. Ale, ale, tak koho ty jsi čekala ? No, jen povídej, sypej to z rukávu ty nadržená čubko. Tohle přece není normální, aby měla na sobě ženská takové prádlo.
Baví ho to a dělá mu to radost. Ona má čím dál větší strach a dochází jí,  že si nejde jen pro peníze a flašky s alkoholem .... 
Leží a pozoruje ho, jak vysype jejich věci na zem a zvedá připínací penis a ptá se jí -ten tvůj kámoš je buzna ?
V tu chvíli do ní vjede blesk a začne s sebou smýkat a chce se dostat ven a říká, ať táhne do píče, do prdele, že je mu po tom hovno a že není žádná buzna ....že si to chtěl jen zkusit....... 
Pak musí vytrpět, jak jí prohrabe tašku a dívá se do peněženky. To je ale to nejmenší, ta správná legrace teprve přijde. 
Stojí nad ní a vezme do ruky lahev se šampaňským a začne třepat a s výrazem totálního psychopata lahev otevře a říká -napijem se, načež začne stříkat na Moniku z lahve a směje se hlasitým smíchem. Sem tam do ní lehce kopne. Ona lapá po dechu a má toho plný nos a pálí ji oči. Prosí ho, aby se uklidnil a čeká, že by ji mohl vzít na milost. On se skloní a s ironickým smíchem odpoví, že jí nikdo nepomůže a roztírá jí šampaňské po obličeji. Je to šílené ponížení. Užívá si ten pohled a pocit nadvlády a rozhodne se pokročit dál a nechává Moniky věci na půl žerdi, prohmatává jí prsa a sem tam jí olízne obličej.
Nechává po sobě tak stopu jeho slin a jako další velkou zábavu si vybírá psychický teror a to vyhrožováním, co jí kam strčí. Vybírá si z velké sbírky, kterou má Monika s sebou a bere do prstů : https://www.spoutana.cz/Masivni-Analni-Hak-z-Nerezove-oceli-d2486.htm . Nutí ji ho olizovat a cucat. Během toho jí drží nůž pod krkem. Monika je psychicky zdeptána, ale stane jí zvláštní věc ..... celé jí to vlastně vzrušuje.
Ten chlap má něco do sebe. Jak se potí, tak vylučuje velice nebezpečné feromony. Je to cítit všude. Pot toho dominantního sadisty jí vlastně voní a představuje si, jak vypadá svlečený a jaké má péro. Vlhne a i když to tak nevypadá, tak by byla nejradši, kdyby si ji vzal. Kdyby ji násilím roztáhnul nohy a strčil jí ho tam. Držel jí ruku před pusou a říkal jí, jaká je kurva a že nic nic jiného nezaslouží. Kdyby jí lehce chytil pod krkem a zalehnul jí celým tělem, aby se nemohla hnout a třel se o stěny její pochvy. Pokud by zjistil, že mu to tam dře, tak by ho vyndal a do té její věčně nadržené kundy jí naflusal .Tyto myšlenky jí nenechávaly chladnou a dole se jí to začalo stahovat a pumpovat, krev se jí hrnula do klína a byla nadržená. Nechtěla to dát ale najevo a bála se, co přijde. Motalo se to v ní a chtíč převládal nad zdravým rozumem.
Asi jsem taky úchylná, když se mi tohle může líbit, to přece není zcela běžné. Přemítala a čekala s napětím další vývoj událostí.
Ani on nebyl s nadržeností pozadu a dal jí to jasně najevo. Kleknul si nad ní a konečně ho vyndal ven. Regulérně si stáhnul kalhoty a vytáhnul si ho a držel si ho před jejím obličejem, nebylo úniku.
Jestli mě kousneš, tak něco zažiješ ! Nezbylo jí nic jiného, než si ho vzít do pusy a konečně ho ochutnat. Zřejmě se sám obával, že by ho kousla a tak se jí neoddal tak, jak ona doufala. Ale i tak to byl silný zážitek. Poté se na ní vrhnul a začal jí líbat, vsunul jí jazyk do pusy a nechal jí dávku svých slin uvnitř. Jeho ruce jí mačkaly prsa a zkusil, jestli je tak úzká, jak si přál. Zasunul prst dovnitř a prozkoumal terén. Během této akce mluvil o tom, že pokud bude hodná a nebude mu odporovat, tak jí to za odměnu nakonec dobře udělá a olíznul jí ruku. 
Bylo to k nevydržení, taková směsice čokolády s chilli. Bolelo jí dost rameno, jak ležela na boku a provaz se jí zařezával do zápěstí a zanechával červené otisky. On se rozhodl ukončit její trápení na podlaze a provaz uvolnil, postavil si jí do kuchyně jako kus hovězího do vitríny. Stála tam téměř nahá. Nesměla se pohnout. Stoupnul si za ní a šeptal jí do ucha, že se ani nepohne a že bude poslouchat a bude hodná.
Plnila příkazy, měla strach, ale i přesto už ho chtěla mít v sobě. Místností se linul zápach potu a vína, bylo to takové čpavé. Pomalým krokem šli směrem k ložnici, tam před postelí jí ohnul a přikázal, ať tak zůstane a čeká. Klečela na všech čtyřech a poslušně čekala. Zasunul jí do zadní komůrky anální hák a jen se díval. Monice už začal téct po stehnech poševní sekret. Milý neznámý si jí dobíral - podívej se, prve se bráníš a přitom ho tam chceš od první chvíle co ? Zarazil jí ho tam dost prudce, až to bolelo. Servítky si tedy nebere. Prcal jí dost zběsile a tvrdě a se slovy, že to není žádná romantika jí mačkal kozy. To taky dost bolelo. Píchal jí jako kurvu v posledním tažení. Anální hák a k tomu jeho velké péro uvnitř pochvy. Tomu se říká být v ráji.  Potřeboval se vystříkat a bylo mu zcela jedno, že jí to bolí. I přes bolest to byl ovšem excelentní zážitek. Měl pravdu, takhle jí tedy její milý Robert nikdy nepíchal. On byl lepší. To se nikdy Robert nesmí dozvědět, jeho ego by to neuneslo .......
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.