1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM povídky
  4. Povídka - Čištění všeho druhu
04.06.2021
BDSM povídky

Povídka - Čištění všeho druhu

Potřebovala jsem si nechat vyčistit koberce a tak jsem hledala v inzerátech na internetu. Našla jsem si v mnoha nabídkách jednoho živnostníka, který nabízel čištění za dobrou cenu. Zavolala jsem mu a objednala s ním termín. Řekl mi, že přijde ke mě domů a dle stupně znečištění pak domluvíme cenu. Zdál se mi po telefonu milý, ale něčím zvláštní...a má intuice opět nelhala. Kdybych bývala tušila, koho jsem si to pozvala domů.
Ten den bylo hrozné horko a teplota stoupala až ke 35 stupňům ve stínu, doslova vedro k padnutí. No, dobrá, nebyl to nejlepší nápad v takovém hicu objednávat úklid, ale zase - kobereček mohl dříve uschnout, napadlo mne. 
Zavolala jsem to ráno panu Horáčkovi, jestli termín platí a řekl, že ano. Po zazvonění zvonku jsem šla otevřít a nemýlila jsem se ...byl opravdu zvláštní. Moc nemluvil a na moje vtipy se ani nijak nesmál, spíš mi přišlo, že byl stydlivý. Podíval se po bytě a začal se připravovat na čištění. Moc se mi nedíval do obličeje, ale sledoval moje nohy. Zajímavé...
Musela jsem si odskočit nutně na poštu a tak, i když nerada, jsem ho nechala doma chvíli samotného .... V hlavě mi kolovalo - ale co, bylo to na inzerát a mám jeho údaje, tak snad se nic nestane.
Na poště jsem byla dobrou půl hodinku a po návratu do bytu mne čekal šok. Potichu jsem si otevřela dveře a tak mne nebylo slyšet, jak vcházím....najednou vidím milého pana Horáčka, jak se mi prohrabuje v botníku a v ruce má moje tenisky a voní si k nim. Překvapením vykřiknu - hele, děláte si ze mě prdel, proč mi saháte na boty.
Horáček se začne celý třást a opotí se mu čelo, říká - omlouvám se velice, ale nevím, jak to říci .... Víte, moc se mi líbí vaše nohy a tak jsem nemohl odolat a chtěl jsem se podívat , jaké nosíte ráda botičky a chtěl jsem si jen přivonět , nezlobte se se prosím paní.
No, ale co to nevidím -j emu regulérně stojí...má normálně bouli v kalhotách a tak mne napadne - co si s ním trochu pohrát.....Usmívám se, stoupnu si nad něj a říkám....tak hele, jestli chceš čichat k mým botám, tak můžeš, ale věci dolů a fofrem....ty nadržené prase. Hezky mi ukaž, jak ti stojí péro, no neotálej a předveď se. 
Horáček se chvěje, ale začne se svlékat..... péro má docela pěkné, velké a tvrdé. Radost pohledět. 
Klekni si na zem a popros mě, abys mi mohl vonět k mým nohám a botám.  Ano má paní, moc Vás prosím na kolenou, máte tak krásné nohy a botičky Vám tak voní. Směju se užívám si tu vzácnou chvilku, mít  ve svém bytě takového nadržence.
Horáček  klečí na kolenou a já si sednu na botník a poručím mu, aby postupně vyndal ven všechny boty, co nosím.
Je pěkné horko a tak nosím sandále, espadrilky a baleríny. Všechny jsou hodně cítit potem a jsou špinavé. I já mám zrovna nohy hodně opocené, jak jsem byla na poště :)  Horáček  se celý chvěje, vytahuje boty a rovná je do řady. 
Koukej je pěkně srovnat a lehni si zem, mám nohy unavené a chci si je na tebe položit . Lehá si na břicho a nos má zaražený v mých balerínách ....já si pěkně položím nohy na jeho záda a kochám se pohledem. Dostanu pak skvělý nápad na svázání do kozelce a tak taky udělám. Pořádně si ho svážu. Mám na to můj oblíbený provaz : https://www.spoutana.cz/Bavlneny-provaz-pro-bondage-10m-prirodni-d386.htm
Horáček je pevně v kozelci a já se směju do obličeje a střídavě mu k nosu cpu moje zapocené botičky. Po chvíli mě to přestane bavit a poručím mu, aby všechny botky očistil jazykem. On vzrušeně dýchá a jazykem začne čistit moje boty. 
Péro mu stojí k prasknutí a cuká mu v něm ....moc by se chtěl vystříkat . 
Je to na něm znát, že chudáček prasáček dlouho nestříkal. Je moc  šikovný a práce jazykem mu jde. Dostanu chuť mu vrazit mojí nohu do huby a udělám to tak. Z ničeho nic mu jí tam vrazím a pěkně hluboko. On se prve lekne, ale užívá si to. V péru mu cuká nehorázně a já se dobře bavím.
Ale, ale, ty úchyle, ty fetišisto, ty prasáku ...tak tobě se to líbí a cucej a dělej .....Omrdám ti hubu mojí nohou ty hovado. Zasouvám nohu dál do krku a doslova prcám tu jeho držku mojí nohou. On zběsile cucá a heká u toho jako čuně. Nejsem ovšem tak zlá, jak se může zdát a tak ho nechávám i na chvilku odpočinout a mezi prcáním jeho úst mojí nožičkou vkládám na dobu nezbytně nutnou roubík s vnitřním dildem : https://www.spoutana.cz/Kozeny-Roubik-s-Vnitrnim-Dildem-Styl-d2253.htm
Aby nám hošánek nevyšel ze cviku.
Sliny mu tečou ven z držky a já si  pak vystřídám nohy a zasunu mu tam druhou nožku. Ale nyní  pomalu a postupně - nechávám ho, aby mi prst po prstu cucal, lízal, hladil a čichal. Je to ale náhoda....mám nohy tak hrozně zpocené a špinavé a páchnou ....hodně páchnou. Jemu to nevadí, on saje jako blázen. 
Postupně mu nožku zase zasunu do pusy a do krku a jebu mu pusu, on drží jako moje poslušná čubina.
Vidím na něm, jak by si chtěl vyhonit. Líbí se mi, jak je vzrušený a dovolím mu to.....Taak a konečně si na něj sáhni a vyhoň si ho přede mnou. Horáček si ho vezme do ruky, v hubě mojí nohu a začne hekat a cukat se po celém těle. Já mu přirážím do huby a on začíná mohutně stříkat. Postříká mi koberec a to dost.
Skácí se k zemi a děkuje mi. 
Paní moje, to jsem dlouho nezažil, jste na mě tak hodná, jak se Vám jen odvděčím ? 
Jak ? Vyčisti si ten koberec od mrdky ty prase, a to jazykem. Přišel jsi sem čistit koberce nebo čumět ? Chytnu ho pod krkem a hlavu mu trhnu k zemi a říkám - a makej prase. Horáček začne lízat jako čubinka a svojí mrdku si všechnu poslušně vyčistí.
V hlavě mi koluje myšlenka - ten není špatný, je šikovný a dalo by se s ním pracovat .....asi se nevidíme naposledy, určitě mu zase brzo zavolám, aby mi vyčistil kobereček :) 
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.