1. Úvod
  2. Řada Spoutaná.cz
  3. Postroj na hlavu z pevného PVC

Postroj na hlavu z pevného PVC

Masivní černý postroj z velice pevného jakostního PVC na hlavu, slouží především pro držení dilda (vznikne tzv. dildogag). Pomocí speciálně vytvarova... celý popis
Dostupnost
K dodání/expedici do 5-10 pracovních dnů
Dildo/kolík
1 200 Kč
992 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:BNDR087
Kompletní specifikace

Masivní černý postroj z velice pevného jakostního PVC na hlavu, slouží především pro držení dilda (vznikne tzv. dildogag). Pomocí speciálně vytvarovaného předního dílu ( který je průhledný ) a důmyslně vymyšlených řemenů dosáhnete opravdu skvělého sevření hlavy, ale především tak uchytíte dildo, které se ani nehne, ať se tedy Váš partner rozhodne uspokojit Vás svépomocí s dildem pevně uchyceným na hlavě, nebo se rozhodnete partnera uspokojit sami, s tímto postrojem si užijete oba dva. Velkou výhodou je fakt, že dilda se na tomto postroji dají střídat a snímat. Dildo tak po každých hrátkách jednoduše sejmete z postroje a vyčistíte. Výhodou této verze od kožené je možnost vlhčích hrátek, protože tomuto materiálu voda neuškodí, je ale nutné po hrátkách důkladně osušit. Navíc - nemusíte být omezeni tímto jedním dildem, do postroje pasují i jiné kolíky a dilda z naší nabídky. Otvor kterým musí kolík či dildo projít má průměr 4,5cm.

Jde to i bez dilda

Postroj na hlavu slouží jako skvělá BDSM pomůcka i bez dilda či análních kolíků atd. Často se využívá pro utěsnění úst ve spojení s páskou a například kalhotkami v ústech.
Také pokud chcete zafixovat hlavu a chybí Vám úchyty za které přichytit, tento postroj odvede skvělou práci.

 

Obsahem je pouze postroj. Dildo je volitelné. Fotografie pomůcek ve vaně jsou ze stejných materiálů, proto jsou zde u postroje.

 

Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz