1. Úvod
  2. Řada Spoutaná.cz
  3. Okovy na Kotníky Simplex

Okovy na Kotníky Simplex

Jak by měli vypadat poctivé okovy které udrží i největšího siláka a zároveň budou budou dostupnější než běžné pantové okovy? Představujeme okovy jedn... celý popis
Dostupnost
K dodání/expedici do 5-10 pracovních dnů
Povrchová úprava
Barva ( v případě práškování )
Obvod Kotníku
1 085 Kč
897 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:BNDR322
Kompletní specifikace

Jak by měli vypadat poctivé okovy které udrží i největšího siláka a zároveň budou budou dostupnější než běžné pantové okovy? Představujeme okovy jednoduchého provedení s maximálním účinkem.

Tvar okovu písmene "U" s pojistným kolíkem jsou skvělou alternativou klasických okovů. Okovy jsou dodány v páru a nejsou spojeny řetězem, to proto, abyste mohli použit okovy variabilně. To znamená, že můžete buď spojit okovy k sobě a nebo naopak spoutat partnera s kotníky roztaženými k rohům postele. Vhodné přesně pro Vaše kotníky, dodáme Vám okovy přímo pro Vás a nemusíte mít strach o správný rozměr.

Nabízíme dva typy povrchové úpravy - broušení s bezbarvým lakem a práškování v barvě dle přání.

 


 


Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2023 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz