1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoutana.cz Bloguje
  4. Na kříži bezpečně

Na kříži bezpečně

Milí přátelé, dnešní příspěvek bych ráda věnovala téma - na kříži bezpečně. Takový kříž vypadá zcela nevinně, řeknete si - na tom nic není - připoutám si na něj subíka nebo subinku a pomučím si je. Ano, jasně - od toho ten kříž také slouží. Ovšem je dobré znát zdravotní stav a celkové rozpoložení člověka - kterého tam budete poutat. Stačí zamotání hlavy, podlomení se v kolenou a problém je na světě.

Důležité je vědět - jaký má krevní tlak a zda nebere nějaké léky. Mám sama nemilou zkušenost, že jeden z mých subíků měl nové léky na vysoký krevní tlak a zapomněl se o tom zmínit. 
Je to muž jako hora, vysoký a statný. Byl připoutaný ke kříži čelem ke zdi - za ruce i za nohy. Vše vypadalo v pořádku, dostával vesele výprask na zadnici a byl celý spokojený. Jenže, co se nestalo - vlivem právě těch léků se mu prudce snížil tlak a on se najednou podlomil a byl celý bílý, chladný a bylo mu očividně zle. 
Měla jsem o něj opravdu strach. Rychle jsem uvolnila pouta a přinesla mu židli, na kterou si pak sednul. Seděl chvíli a rozdýchal to. Pak se odebral na pohovku, kde dostal ledový obklad na čelo a poté se mu ulevilo. 
 
Mohlo to ale dopadnout hůře - například mohl upadnout do bezvědomí. I na toto musí člověk myslet. Proto se vždy ptejte a dbejte na bezpečnost. Další věc, která stojí za zmínku - pokud by se opravdu nedej Bože stalo, že by člověk na kříži upadnul do bezvědomí- co budete dělat pak ? Jaké má na sobě pouta ? Jak jsou pouta přidělané ke kříži ? 
Je dobré v rámci bezpečí mít pouta přidělané ke kříží pomocí provazů - provaz lehce odříznete v případě nutné potřeby - nebo odstřihnete. Mějte tedy vždy po ruce - nůž nebo dobré nůžky. Pak může přijít další potíž - co když ten člověk pak upadne na zem - když ho vysvobodíte ze kříže ? Co budete dělat potom ? Dbejte na to, aby v okolí kříže nebylo nic , co by mělo ostré hrany - o které by se mohl praštit do hlavy a více si ublížit. 
To je základ, na který si dávejte pozor. Vše je o komunikaci a jen bezpečné BDSM s ohledy na zdraví je správné :) 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.