1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM Hrátky
  4. Masturbace vs Elektrostimulace
24.10.2017
BDSM Hrátky

Masturbace vs Elektrostimulace

Masturbace bez použití jediného tahu rukou

Za prvé, k tomuto procesu je zapotřebí základní pomůcka a to je zdroj pro elektrostimulaci a příslušenství pomocí kterého dosáhnete impulzů přímo na penisu, s tím vám pomohou buďto kroužky nebo nastavitelné řemínky. Tato pomůcka je velice multifunkční, může sloužit jak mužům, tak i ženám a je k ní k dispozici mnoho nástavců, kroužků a dalších udělátek pro vaše potěšení. Zde se ale jedná o masturbaci mužů a pro začátek bude stačit vodivý kroužek, který se nasadí na kořen penisu. Po nasazení kroužku může zábava začít. Zvyšujte si pomalu intenzitu a frekvenci, tak jak vám to vyhovuje. Pro úplné začátečníky mohou být tyto pocity různorodé, proto nic se nesnažte uspěchat a snažte se docílit pohodlí a příjemných pocitů, než bolesti a špatných prvních zkušeností…

Ještě je dobré před svou první zkušeností, či úspěšné masturbace trochu si odpočinout od sexu a jiné masturbace, nejlépe v rozmezí okolo 5 dnů. Tu chvilku to vydržíte chlapy ;)

Pokud máte (produkt) poprvé na svém penisu, bude to chvilku trvat. Musíte si najít úroveň, která vás stimuluje a hranici co je pro vás příjemná. To pomocí různých kombinací nastavení intenzity a frekvence. Každý je jiný a tak někdo bude spokojen jen s pocitem mravenčení v penisu a jiný bude spokojenější s palčivou ostrou a bodavou bolestí, každý jsme jiný…

Při správném nastavení po chvilce ucítíte, jak vám penis tvrdne a jak se pomalu dostáváte do sexuální euforie. Požitek si upravujete nastavením přístroje a zažíváte nepopsatelné pocity. Skoro až takové, že cítíte svůj penis pronikat jako při sexu, nebo že vám ho právě někdo honí. Pokud jde vše tak, jak si přejete pomalu se blížíte k sexuální nirváně a k pocitům, které jen tak nezažijete. Už chcete být, ale stimulátor vás jen tak nenechá uvolnit, protože stále pulzuje dál… Už to záleží jen na vašem nastavení přístroje a užívání si těchto chvilek. Samozřejmě se vám to asi nepovede na poprvé, chce to chvilku času, než si takzvaně ošaháte přístroj, naučíte se co je pro vás top a naopak, co vás už ruší od vzrušení. Nicméně po pár pokusech, určitě docílíte svého ;) A věřte, že až se to stane poprvé, zamilujete si to.

Tím, jak je tento přístroj multifunkční, můžete zkusit i další modifikace jako například použití vodivého análního kolíku, který vám tyto chvilky ještě více zpříjemní. Je to další z cest k nezapomenutelnému orgasmu. Během správné konfigurace se můžete cítit tak trochu “jako  uprostřed”. Pocity, které cítíte na penisu jsou podobné jak pronikání do ženy, ale také se cítíte být právě šukán do zadku tím stimulační kolíkem co máte v zadku. Všechno tam dole vám pulzuje a ty pocity jsou neuvěřitelné. Čím silnější intenzita proudu, tím více se cítíte být šukán.

Je několik typů análních elektrod, od stimunalntů prostaty po masivní analní kolíky, příslušenství je opravdu hodně. Je to jen o vás. Opět se vyplatí pro takové hrátky si pár dní počkat a nic sexuálně nedělat, aby bylo pro vás pak vše daleko více intezivnější ;)

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.