1. Úvod
  2. BDSM Výbava
  3. Latexové kalhotky s nafukovacími dildy

Latexové kalhotky s nafukovacími dildy

Chcete začít společné BDSM hrátky, a nevíte jak pořádně začít? Řekněte ji, ať si oblékne tyto kalhotky, když pak náhle přiskočíte zezadu a nasadíte ji... celý popis
Dostupnost
Skladem
1 995 Kč
1 649 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:29502861021
Kompletní specifikace

Chcete začít společné BDSM hrátky, a nevíte jak pořádně začít? Řekněte ji, ať si oblékne tyto kalhotky, když pak náhle přiskočíte zezadu a nasadíte ji pouta, nezbude ji jiná možnost pozorovat, jak si nesete ruční pumpičku ( součástí balení ) která umožní nafouknout dilda která již čekají aby vyplnily více prostoru v otvorech spoutané partnerky:-) Poměrně vzrušující scénář, nemyslíte? Tak proč to nezkusit doopravdy, s tímto produktem si užijete.  Neříkal bych to jen tak, scénář výše pochází z naší reálné zkušenosti toto léto:)

Každé dildo můžete nafouknout zvlášť, to znamená že vaginální dildo může být větší a než-li anální, a obráceně. Zkrátka skvělá pomůcka, nejen pro navození atmosféry pro BDSM hrátky, ale jak se naše "Korzetka" přesvědčila, dá se v nich jít i na oběd do centra Prahy!

vnitřní vaginální dildo 12 cm dlouhé.

vnitřní anální dildo 11 cm dlouhé. 

Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2023 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz