1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoutana.cz Bloguje
  4. Jak poznat dobrého submisiva ?

Jak poznat dobrého submisiva ?

Možná jste si při svých průzkumech v BDSM uvědomili, že spadáte na sadistický/dominantní konec spektra D/S. Pokud tomu tak je, s dostatečnými zkušenostmi možná budete chtít zvážit nalezení submisivního a přechod do vážnějšího vztahu D/s. Ne každý je však pro tuto roli vhodný. Možná budete muset poznat více lidí, než najdete někoho, kdo je pro vás ten pravý.
Co byste tedy měli hledat u potenciálního submisiva ? Tyto způsoby by Vám měly  pomoci efektivněji odhalit dobrého submisiva.
 
Jak procházíte procesem prověřování svého submisiva, měli byste mu dát malé zkušební období, kdy mu náhodně zadáváte úkoly k dokončení. Načasujte jim to. Pokud to udělají do puntíku, nebo dokonce způsobem, který je pro vás uspokojivý, možná budete chtít přejít do vztahu. Důležitý faktor tedy je, že by měli být schopni přijímat a efektivně provádět úkony, které Vy nařídíte. Pokud však důsledně zpackávají jednoduché úkoly a hrají s Vámi hru na kočku a myš a hledají sami sebe - to není pro Vás to pravé ořechové. Vše je samozřejmě na vzájemné domluvě předem a stanovených limitech. 
 
Submisiv musí dokázat jasně formulovat své limity. Na začátku to může být pro nového submisiva obtížné. Po nějaké době byste však oba měli dospět k pochopení toho, jak daleko můžete dojít mentálně nebo fyzicky. Jako Dominant musíte pro ně vytvořit bezpečný prostor. Jeden příklad za všechny - přece nebudete navlékat submisiva do svěrací kazajky, když je to jeho noční můra a má z toho hrůzu. Dělejte jen to, co se líbí oběma. Nemusíte ho tedy trápit v kazajce, zkuste raději klec. Nebo jiné zajímavé pomůcky :) 
 
Buďte ochotni se vzájemně rozvíjet. Váš submisiv je odrazem toho, kdo jste jako Dominant. Měli byste podpořit jejich ambice. Existuje spousta vzdělávacích kurzů, co se BDSM týče. Jděte na ně společně a učte se spolu, prohloubí to Váš vztah. 
Submisivní protějšek musí mít jasně stanovené své limity - kam ano a kam ne. Jedna z největších červených vlajek, jaké jsem kdy slyšela - byla: „Nemám bezpečné slovo.“ Naprostá hloupost. Vždy je jasně dáno STOP. Pokud STOP submisivní protějšek nemá -  Jde spíše o sebepoškozování než o jakékoli uvolnění, fyzické nebo duševní. To by měl být automaticky důvod, proč přestat tuto osobu zapojovat do vztahu D/S. 
Tak D/S vztahu zdar :) 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.