Erekce 2

Vážení a milý, budeme pokračovat v téma - erekce a výdrž. V minulém článku jsme otevřeli Pandořinu skříňku s tématem - jak cvičit, aby nebyl výstřik předčasný. Skončili jsme u pravidelné onanie, kde jsme několikrát šli těsně na konec a když už se blížil výstřik, tak jsme přestali a toto opakovali. To bylo ovšem jen čistě ručně, bez použití pomůcek a bez kvalitního porna. Postup máme stejný, ale nyní si přidejte jako stimulant porno, které vás vždy dostane. Něco, co máte v záložce jako extra, když jste opravdu nadržení. Onanujte a zase těsně před koncem dejte stopku a opakujte. Pak si přidejte pomůcky typu Fleshlight - je jich na trhu opravdu hodně druhů a na toto trénování jsou přímo dělané. 

Divili byste se, ale takovéto pravidelné trénování už pomohlo hodně mužům, kteří ale vytrvali. Nesmíte to hned vzdávat, pár měsíců vám to zabere – zato pomalu, ale jistě poznáte reakce svého těla na dráždění a jasně uvidíte, kdy máte v sexu zvolnit a kdy můžete zase přidat. Sex není jen o přirážení typu - sbíječka, je to pak o ničem a nudné. A to my odborníci nechceme. Dobrým pomocníkem na posílení erekce jsou také - budete se divit - Kegelovy cviky. Vím, že jsou to cviky pro dámy na posílení pánevního dna - nenechte se ale odradit, pomáhají i mužům. O tom si povíme více v dalším článku. 
Co je rozhodně také důležité - trénovat Vaše vlastní myšlenky. Umění zvládnutí myšlenkových pochodů je super záležitost. Díky své hlavě můžete také oddálit vyvrcholení a Vaše milá bude jistě velice spokojená, když jí naložíte jak zákon káže. A i Vám stoupne nejen sebevědomí. Jednoduše během sexu myslet i na věci, které s tím nesouvisí - odvést pozornost jinam. Díky tomu získáte čas na delší akci. 
Nesmíme také zapomenout na pomůcky - jako jsou - erekční kroužky, znecitlivující gely a kondomy a vakuové pumpy. Vyzkoušejte a nebojte se trénovat :) Více o těchto pomůckách a jejich použití, kladech a záporech si povíme zase příště. 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz