1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM Encyklopedie
  4. Encyklopedie - Waterbondage

Encyklopedie - Waterbondage

Dnešní příspěvek zasvětíme vodnímu otroctví - waterbondage. Je to forma otroctví, kde se snoubí kontrola dechu, namáčení, ponoření a postřikování. Postřikování se většinou provádí pod velkým tlakem a má tak stejný účinek jako výprask nebo bičování. V lehčí formě hry můžeme použít sprchovou hlavici. 

Pokud si s partnerem hrajete ve vaně, doporučuji si pořídit přísavky na dno vany, budou velice praktické při držení. Partner nebo partnerka se může při klečení přidržet a být tak více stabilní - ať již při souloži nebo výprasku či během jiného dráždění. Pro domácí hrátky se skvěle hodí například rozporka, můžete jí dát svému milému mezi nohy nebo ruce - a musí držet. Hodí se pro použití ve vaně i ve sprše, dávejte pozor ale na možné poškrábání dna vany, zacházejte s ní pomalu a doporučuji podložku, aby jste neuklouzli : https://www.spoutana.cz/Stavitelna-BDSM-Rozporka-65-120cm-d2736.htm

Také nesmí chybět pouta a hraní může začít : https://www.spoutana.cz/Cerna-PVC-pouta-kotniky-II-uzamykatelna-d993.htm

Postřiky ledovou vodou pro zdraví nikomu neuškodí :) 
Další forma mučení ve vodě je dunking - kdy je partner ponořen pod vodu a je nucený zadržovat dech. V profesionálním prostředí se na toto používá velká nádrž s vodou - taková jako měl na své vystoupení slavný kouzelník Houdini.
Vodní otroctví může být velmi nebezpečné a mělo by být praktikováno pouze zkušenými partnery. Před hrou si vždy nastavte bezpečnostní hesla a gesta. 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.