1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM Encyklopedie
  4. Encyklopedie - Trampling

Encyklopedie - Trampling

Milí přátelé, dnešní příspěvek věnuji téma - Trampling. Nepůjdeme nikam trampovat, o tom to v BDSM není. Význam tramplingu je ve šlapání po těle. Máme více možností, jak si takový trampling užít. Hlavní zásadou je - jak už dobře víme - všeho s mírou a býti opatrní. Ze své praxe doporučuji - mít něco, čeho se můžete dobře držet. Když pod Vámi leží subík, nemůžete na něm chodit ve vysokých botách plnou vahou. Hrozí zde úraz. Proto opatrnosti není nikdy dost. Když jsem praktikovala trampling ve vysokých botách, vždy jsem se pevně držela rukama takového držáku, který jsem měla nad podložkou. Abych nestoupala plnou vahou. Jen lehce a pomalu. Ale - trampling můžeme provádět i bosou nohou, v silonkách, ponožkách, nízkých botách.... podle Vaší chuti. Nebo pro začátečníky - navrhuji sednout si, nechat subíka lehnout pod sebe a nohama po něm našlapovat - jen tak naznačovat. Nechat si pečovat o nožky, udělat si ze subíka živou podnožkou pro unavené nohy. Záleží hodně i na samotním subíkovi a jeho nastavení - některý může být jen foot fetišista a chce si užít nožky své Madam, další zase bude větší fanoušek bolesti a unese i větší váhu na svém těle....

Vždy si domluvte hranice předem. Vzpomínám si jednoho mého subíka, který měl moc rád balení do folie. Zabalila jsem ho celého do takové mumie, že se nemohl hnout. Pak jsem po něm šlapala v silonkách. I na penis. Sice ho to bolelo, ale ten tlak na penis a jak byl zabalený ve folii, to bylo něco pro něj. Co by mohlo být taky moc zajímavé - subíka pěkně položit do našeho bondage vaku. Vypadá hrozivě, ale pro milovníky pevného sevření je super pomůckou. A pak se po něm hezky projít na špacír. :) 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.