1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM Encyklopedie
  4. Encyklopedie - Speculum Play

Encyklopedie - Speculum Play

Vážení přátelé nevšedních hrátek, dnes se vrhneme na Speculum Play. Vysvětlíme si, co tento pojem obnáší. Speculum Play je sexuální interakce zahrnující použití zdravotnických prostředků - kleští na vyšetření intimních partií.. Během této hry převezme dominantní partner roli lékaře, zatímco submisivní osoba hraje pacienta.

Speculum může zahrnovat vnitřní vyšetření pochvy nebo konečníku. K obohacení sexuálního života mohou být použity tyto hrátky zejména u párů BDSM. Může to být součást BDSM scény s lékařskou tématikou nebo klíčová součást toho, jak si někdo s lékařským fetišem užívá sexu.
Když se necháte vyšetřit pomocí kleští, může to zvýšit smysly submisivního člověka a otevřít ho pocitům, které nejsou k dispozici v jiných formách hry. Zrcátko také umožňuje dominantnímu vidět části submisivního, které obvykle neviděli. To může být pro dominanta velmi erotické.
Zrcátka z nerezové oceli jsou určena k vícenásobnému použití.
Jednorázová zrcátka jsou ideální pro hru se zrcátky s více partnery. Existují také speciálně navržená zrcátka pro anální použití. Jsou to jediné, které byste měli použít pro anální hry.
Vzhledem k tomu, že zrcadla jsou vyrobena z kovu nebo tvrdého plastu, může být jejich vložení nepříjemné a dokonce by mohlo dojít k malému poranění. Začněte v malém a jděte pomalu. Pro usnadnění vkládání použijte vhodný lubrikant.
Lidé experimentující se Speculum by měli přijmout podobná opatření jako lékaři, aby zajistili bezpečnou a hygienickou hru. Dominantní by si měli umýt ruce, nosit chirurgické rukavice a zrcátko desinfikovat.
Stejně jako u všech typů hry BDSM by obě strany měly diskutovat o svých touhách a mezích, než se ponoří do Speculum hrátek. 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.