1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM Encyklopedie
  4. Encyklopedie - Retifismus

Encyklopedie - Retifismus

Všem, kterým jsou blízké dámské boty - nejlépe vysoké -  tento pojem nebude tak neznámý. Ano moji milí, Retifista je člověk, který obdivuje obuv. Abych zde neuváděla mylné informace, nemusí se vždy jednat o vysoké jehly nebo kozačky. Mohou to být balerínky, tenisky, jarmilky, domácí papuče a další. Ale mezi vysoký stupeň oblíbenosti bych rozhodně zařadila boty vysoké. Ze své praxe vím, že vysoká obuv, dobře padnoucí na nožku a k tomu vhodný doplněk - jako jsou dobře nalakované nehty u nohou a silonky, dokáže opravdu divy. 

Jeden z mých známých byl silným vyznavačem korkové obuvi - nejlépe na vysoké platformě a společně s nylonem to v něm probouzelo samotného ďábla. 
Nebudu se zde dlouho rozepisovat, na to budeme mít povídky. Ale pro základní vysvětlení si pár řádků napíšeme. Retifismus je fetiš dámské obuvi.  Pochází ze jména francouzského romanopisce Nicolase-Edme Rétifa. 
Retifisté potřebují většinou mít s obuví přímý kontakt. Některým stačí si k botám jen vonět a hladit či olizovat na své partnerce. Ovšem se najdou i tací, kterým toto nestačí. Stane se někdy, že jim toto nepřináší  to správné uspokojení. Sex ve vysokých botách jim nedodá to pravé ořechové. Ani mazlení se s botou. Najdou se i ti Retifisté, kteří mohou mít problém navázat intimní vztah se ženou a plně ji pak uspokojit, jelikož orgasmu dosáhnou jen díky onanování s botami. Tyto případy jsou vyjímkou - ale najdou se i takoví nadšenci do botiček. 
Vím sama, že se hodně retifistů se svým fetišem tají. Stydí se říci doma - vzrušují mne tvoje papuče a když Tě vidím, jak v nich tady v kuchyni stojíš a kuchtíš mi snídani, tak bych nejraději lehnul na zem a čichal k nim a voněl je až do skonání světa. Uznejte - že ne každá dáma by to vzala s klidem a řekla - tak si lehni a čichej. Zuj mi moje papučky a olízni si podrážky.....
To byl jen malý příklad z mnoha :) Budeme se opakovat - ale pánové - nestyďte se říci, co máte rádi a Vy - dámy - buďte pozorné a vnímavé ke svému partnerovi. Klasika ze všech klasik nejlepší jsou například černé vysoké lodičky. Myslím si, že takové by měla mít každá z nás v záloze. Pro větší znalce bych volila Fetish Balletky. Ty nejsou tak běžné, ale tím, jak jsou zajímavé, tak probouzejí touhu zlobit. 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.