1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM Encyklopedie
  4. Encyklopedie - Post - orgasm Torture

Encyklopedie - Post - orgasm Torture

Vážení přátelé, pro dnešek si vysvětlíme co vlastně znamená  Post- orgasm Torture, v překladu - Mučení po orgasmu. Toto mučení může být velice nepříjemný zážitek. Je to stimulace genitálií ihned po orgasmu. Pro mnoho lidí mohou být vulva, klitoris, stydké pysky, vagina, penis, konečník, šourek a perineum po vyvrcholení velmi citlivé. A tak je logické, že další dráždění jim způsobí pocity neblahé. No, ale je to mučení a to takové někdy bývá, ne ? 

Mučení po orgasmu může zahrnovat stimulaci rukama, ústy, chodidly, penisem, vulvou, jinými částmi těla, sexuálními hračkami atd. Na scénu lze začlenit otroctví, které zajistí, že mučená osoba nemůže svého mučitele zastavit.Mučení po orgasmu je forma hry na kontrolu, kdy jedna osoba vykonává sexuální kontrolu nad jinou osobou. Tento typ dominantní / submisivní scény může, ale nemusí zahrnovat další BDSM nebo aspekty související s ovládáním. Někteří lidé mohou toto období po orgasmu vydržet a mučit, pokračovat v stimulaci, dokud nepohodlí nezmizí a mučená osoba nebude připravena pokračovat v sexuální aktivitě.Klíčem k úspěšnému mučení po orgasmu je jasná, otevřená komunikace a souhlas všech zúčastněných. Mučení po orgasmu by nemělo být rozpoutáno jako překvapení. Okamžiky po vyvrcholení mohou být intimní i fyzicky citlivé.
Protože tělo je již ve stavu zvýšené citlivosti, mučení po orgasmu nadměrně stimuluje celé tělo a reakce mohou být rychlé a nedobrovolné. Dává mučitele do mocenské polohy a „oběť“ se cítí zranitelná, protože ztrácí kontrolu nad tělem. Pro pány doporučuji použít erekční kroužek, který zajistí erekci i po vyvrcholení a mučení tak může odstartovat : https://www.spoutana.cz/Navlek-na-Penis-a-Varlata-L-d2547.htm#detail-anchor-description
Dámy také nezůstanou pozadu a pořádně jim zavaříme například tímto :  https://www.spoutana.cz/Vakuova-prisavka-bradavky-klitoris-50mm-d1089.htm#detail-anchor-description 
Taková malá přísavka může být totiž nástrojem samotného ďábla...po orgasmu přiložit přísavku a sát a sát, dokud se nám intimní partie nezduří a poté dráždit například jazykem, tomu se říká koktejl rozkoše :) 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.