1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM Encyklopedie
  4. Encyklopedie - Baby Adult

Encyklopedie - Baby Adult

Milí přátelé, dnešní příspěvek věnuji velice netradiční praktice. Úchylce, chcete - li. Řeč je o Baby Adult. Baby Adult řadíme mezi druhy fetiše. Rozhodně si ho nebudeme plést s pedofilií, to s tím nemá nic společného. Při této praktice si dospělí na děti jen hrají. Konkrétně na děti v kojeneckém a  batolecím období. Dospělí jedinec se pak těchto aktivit dopouští dobrovolně. 

Baby Adult zahrnuje různé projevy, které mají blízkou souvislost s dětstvím. Například - nošení plínek - ať již látkových nebo těch klasických. Oblékání bryndáků, pití z kojenecké lahve, cucání dudlíků a používání dalších rekvizit přes dětský nábytek po hračky. Některým vyznavačům Baby Adult stačí mít kolem sebe právě tyto rekvizity a již pak nemají potřebu si na dítě hrát. Ovšem máme i lidi, kteří si na kojence nebo batole nejen rádi hrají a přináší jim to uspokojení, ale také mají rádi nad sebou převahu a moc, užívají si submisivní postaven. Proto toto řadíme mezi BDSM praktiky. 
Co toto spouští, to známo není. Teorií je samozřejmě více. Například - že matka vytváří asociace mezi ponížením a sexualitou. Pak také panuje jeden z názorů, že lidé, kteří mají rádi Baby Adult mají poruchy identity. No, já nejsem psychiatr, abych rozdávala nějaké označení ohledně poruchy osobnosti. Můj názor je ten, že pokud dospělý člověk má tyto fetiše rád a nikomu tím neubližuje, proč by si nemohl obléci bryndák a pohrát si s chrastítkem. Také jsou lidé, kteří mají nošení plenky jako samotný fetiš a už nemají potřebu přidávání dalších propriet. Je zde také například možnost trestání za pomočení. Sama to znám ze své praxe, kdy jeden mladík rád nosil plenky s tím, že když se přihodilo, že se pomočil, tak očekával trest. Výprask za pomocí rákosky a pěkně vysázet na holý zadek. Nebo měl jako trestání moc rád nasazení deprivační masky. Možností je opravdu hodně, fantazie je hluboká studnice :) 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.