Náš Kalendář 2022 ZDARMA pro všechna BDSM Studia! Více zde
  1. Úvod
  2. Blog
  3. BDSM Encyklopedie
  4. Encyklopedie - BDSM Lidský nábytek

Encyklopedie - BDSM Lidský nábytek

Vážení přátelé, dnešní článek v našem BDSM slovníku věnuji téma - Lidský nábytek. Přiznám se otevřeně, že tato praktika patří mezi mé oblíbené. Je to naprosto jednoduché, snadné a tak moc ponižující pro subíka. A těch variant, co se dá vymyslet. :)

Pro ty, kteří nejsou tak poučení - pojem lidský nábytek - milý subík se stává obyčejným kouskem nábytku. Jak si ho postavíte a aranžujete, tak by měl taky zůstat a plnit svoji funkci. Ono se to tak zcela nezdá, ale představte si, že musíte stát rovně, bez hnutí a mít například natažené ruce a sloužit jako věšák....a být u toho nazí. A aby toho nebylo málo, tak být u toho i ignorován. Kdo by se přeci zajímal o nábytek ? Nábytek slouží jen k tomu, aby stál na svém místě a plnil bez řečí funkci. Dalším příkladem je lidský tác. Říkáte si, jak je to možné ?
Jednoduše, použijete pro subíka či subinku náš Bondage tác - který má kolem krku. Na takový šikovný tácek si pak můžete položit sklenku něčeho dobrého k pití. Subík musí stát bezhybně, aby se sklenička nevylila.
Pocit oddanosti je pak u subíka velice silný a je to pro něj většinou velice vzrušující. Ovšem - penis se nesmí postavit, to je zakázané a proto vřele doporučuji pás cudnosti. Pozice nábytku bývají často fyzicky náročné, takže zde opět záleží na fyzických možnostech subíka, dále pak na vzájemné domluvě a také zdravotním stavu. 
Za porušení či pochybení následuje samozřejmě také trest. Malý příklad - dáte subíkovi povel, aby sloužil jako Vaše podložka na nohy. Subík si musí kleknout a mít rovná záda, aby sloužil jako podložka. Jenže milý subík se u toho hrbí a jak si pak máte položit ctěné nožky na taková křivá záda ? No, tak jeho smůla. Když už klečí, tak má volnou prdel pro řádný spanking. Taky má volná chodila, která přímo vybízí k pár ranám rákoskou. Já jsem si ráda ze subíků dělala stoličku. Ráda jsem si jim sedala na záda. Pravda je, že málokdo to vydržel. Ne, že bych měla 100 kg, ale spíše byli subíci slabí a měli slabé nohy a po chvíli se jim začala třást stehna. Nebo je bolela kolena. Myslete vždy na to, v jakém tělesném stavu se nachází Váš otrok. :)
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz