Náš Kalendář 2022 ZDARMA pro všechna BDSM Studia! Více zde

ERO FEST 3

Milí nadšenci erotiky, vrátíme se dnes k našemu téma budoucího ERO FESTU. Jak jsem již psala, díky Covidu a vládním nařízením se ten letošní Ero fest musel zrušit a byl posunut na měsíc duben příštího roku. Program bude opravdu pestrý a myslím si, že si každý najde to svoje, co ho zajímá. Milovníci BDSM praktik nezůstanou zkrátka a budou potěšeni nejen programem, o kterém jsem se zmínila v posledním článku ERO FEST 2, ale i dalšími zajímavými účinkujícími. Co se Bondage týká, tak na ERO FESTU uvidíme hned několik vystupujících riggerů. 

 Jako první bych uvedla Ednu, jistě ji nemusím dlouhosáhle představovat, Edna patří mezi první dámy české shibari scény. I muži nám ale předvedou své umění Shibari Art. Prvním mužem je nenápadný mladík Noirot, který se během vázání mění ve zvíře. Noirot zde vystupuje se slečnou Kameko, která si užívá oba konce provazů. Uvidíte zde ale i jiné dámy, například  modelky z magazínu Momag. Druhým mužem není nikdo jiný než Bugtcher. Bugtcher je známý BDSM performer a sadista. I na něj se můžeme těšit na vedlejší stage, která je věnována umění Shibari. Musím říci sama za sebe, že je škoda, když se člověk stydí a jen se tak pokoutně dívá a nic nezkusí. Opravdu se zde vykašlete na stud a pokud se Vám něco bude líbit a budete se chtít nechat například svázat - oslovte lidi, kteří zde od toho jsou a jděte na věc. Je to zase jen a jen o komunikaci. Nemusíte se hned nechat svázat do kozelce a nechat na sobě štípat dříví, to vůbec ne. Ale když oslovíte riggera s dotazem, on Vám to vysvětlí a ukáže - pokud na něj nebude dlouhá fronta. :) Stačí se zastavit u stánku, kde ríggeři sedí a dát se do řeči. Běžně na ulici riggera neoslovíte s tím, že by Vás zajímalo, jaké to je mít svázané ruce za zády. :) Víte jistě, co tím myslím.

BDSM show dominy Slavěny. Tato slečna v obličeji opravdu vypadá jako nevinný andílek. Jenže není tomu tak a podrobí si zde krásnou dívku Killeryinu. Těším se velice na další ročník. Vystupujících je zde více, než jsem stačila napsat. Musíte přijít a vidět vše na vlastní oči. Koho z Vás tam potkám ? Hlašte se povinně u mne na stanovišti. Budu korzovat s ginem v ruce a sbírat zážitky :) 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz