1. Úvod
  2. Blog
  3. Spoutana.cz Bloguje
  4. Dlouhý kouř aneb něco málo k orálu

Dlouhý kouř aneb něco málo k orálu

Dnešní příspěvek bych ráda věnovala pokračování téma k Deepthroat a nejen této technice. Vůbec bych se ráda podívala pod pokličku orálního sexu aneb jak potěšit muže jazykem a ústy.... :) 

K hlubokému kouření jsme si již něco málo napsali. Ne každá z žen toto zvládne, jedná se o zásun hluboko do krku a vzhledem k dávicímu reflexu to nemusí být vždy možné...natož pak příjemné. Slyšela jsem ovšem jeden trik - že je lepší praktikovat deepthroat k večeru - nikdy ne po ránu. Neptejte se mne proč - řekla mi to má zubařka s tím, že ráno bývá vždy dávicí reflex silnější a že toto odpozorovala sama ze své praxe lékařky. Možná na tom něco bude - zkuste to podle sebe. 
Také jsem slyšela, že proti dávicímu reflexu pomáhá jíst kyselé - dát si grep nebo citron těsně před výkonem. No, zní to zajímavě, co myslíte ? Je možné, že ta kyselost Vás otupí tak moc, že zásun penisu do krku bude procházka růžovým sadem. 
Každému, co jeho jest, nikdy nepřekračujte svoje meze - jděte jen tam, kam je Vám to oběma příjemné. Co je rozhodně důležité - nepodcenit sliny a hlídat si zuby. Drhnutí na sucho a skrze zuby nikoho nepotěší. Nebojte se si na něj pořádně plivnout a připravit si ho i rukou. Ochutnejte si ho prve jazykem, vyplázněte jazyk a poplácejte si o něj penisem. Kdo se bojí, nesmí do lesa. Tady se nehraje na nudu, ale jdeme do akce. Vlasy do culíku a oční kontakt - také velice důležitá věc !!! Během kouření přidávejte i ruce a drážděte svého milého i dlaní.
Na co se bohužel často zapomíná - jsou varlata. Vzít je do dlaní a jemně mnout nebo si je přidržet během kouření - to uznejte pánové, je věc příjemná. A když si svá varlata kvalitně oholíte, tak se budou lépe dráždit i jazykem. Nikomu by se nechtělo cucat chlupatá varlata nebo alespoň já nikoho takového neznám :) 
Cucání varlat nebývá tak časté a tak se to ženy mohou obávat. Sama jsem si říkala, jak mám jít na věc správně a tak jsem se zeptala mého dobrého kamaráda, který je gay a tak má sám s cucáním varlat zkušenosti. Jeho odpověď byla jednoduchá - řekl mi - představ si, že cucáš rajčata. Musíš být jemná tak, abys je nijak nepomačkala. Tak je to nejlepší. Klidně si to na nich vyzkoušej - vem si malé rajče do pusy a jemně ho saj a přehazuj si ho jazykem ze stranu. To je asi nejlepší přirovnání k tomu - jak se dají varlata správně dráždit. 
Toto jsou samozřejmě obecné rady nebo doporučení. Neplatí to pro každého a tak je vždy nejlepší se zeptat - jak to máš rád ? Jak Ti ho mám kouřit ? Jak ho mám sát ? Vím to sama ze své zkušenosti, kdy můj ex měl rád, když jsem sála silně a u toho ho i sem tam kousla do žaludu. Toto by ovšem zase nesnesl jiný muž. Proto je komunikace podstatná. Také je mi zcela jasné, že se během prvních sexuálních radovánek nebudete vyptávat jako ve škole - a jak mám dělat to a to .....protože nechcete vypadat trapně.
Každý by rád zářil a tomu druhému ukázal osmý div světa. Realita je taková, že každý jsme originál a každý to máme rád prostě jinak. Tak až přijde správná chvíle - ptejme se a konejme. 
Napadá mne zajímavá pomůcka - postroj na rozkrok - podívejte se sami, uznejte, že zde se nám varlata nabízí k akci.....
Aby to nevypadalo, že se my dámy bojíme ukázat svoji submisivitu, tak navrhuji použít rozporku do pusy - pěkně si nechat ústa roztáhnout a na konci orálního řádění nechat partnera nastříkat dávku sperma na jazyk. To by bylo zatím vše, příště budeme pokračovat. :)
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.