1. Úvod
  2. Blog
  3. Bondage Pozice / Úvazy
  4. Bondage pozice - Teppo - Shouldering the Rifle

Bondage pozice - Teppo - Shouldering the Rifle

Milí přátelé, dnešní příspěvek k vázání věnuji pozici - Teppo (Shouldering the Rifle). V překladu něco jako Teppo - naložená puška. Řekla bych, že puška v názvu je odvozena od tvaru paží a rukou, které zde přivázané pak tvoří právě tvar pušky. Tato klasická japonská pozice může být spojena několika způsoby. První příklad je dokončen přivázáním postroje na ruce ke stropu, přičemž nohy zůstanou volné. I když dávala subjektu možnost se pohybovat, stupeň bezmocnosti takto vzniklý byl nicméně značný, přičemž stropní lano jí bránilo v pohybu více než metr nebo tak.

Další příklad také vede lana až ke stropu, v tomto případě verze vsedě s provazovou sítí kolem chodidla (kterou jsme se rozhodli nazvat „provazovou bačkorou“) zvedající jednu nohu a lanovým roubíkem začleněným do teppo. Slečnu na fotce bych po uvázání nechala sedět například na hrachu. Hrách není na dlouhé sezení moc příjemný a je to dobrá forma trestu. Moc se mi také líbí, že má slečna provaz tažený jako roubík. Může se tak do provazu případně zakousnout v případě mučení bradavek. Co myslíte Vy ? 

 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz