1. Úvod
  2. Blog
  3. Bondage Pozice / Úvazy
  4. Bondage pozice - Reverse Prayer - Arm Position

Bondage pozice - Reverse Prayer - Arm Position

Milí přátelé vázání všeho druhu, dnes se vracíme k úvazům. Vysvětlíme si pozici Reverse Prayer - Arm Position. Přeloženo - Opačná modlitba - pozice paží. Tento typ úvazu pochází z shibari. Po zaškolení si ho zvládnete uvázat i sami na sobě, ovšem jen dekorativně a bez paží za zády. Zde na fotce má modelka právě paže za zády a zápěstí svázané tak, jako by se chtěla modlit. Proto se to nazývá - modlitba.

Pokud úvaz provedeme těsnější, tak pak nám provaz vytvoří jakési objetí a to velice pevné, což znalci považují za příjemné. Vždy se ale předem domluvte a uvazujte tak, aby to bylo pohodlné. Tento úvaz je poněkud minimalistický, existují samozřejmě daleko více propracované verze a i daleko nebezpečnější. 

Rozhodně doporučuji svázat k sobě i nohy - nad i pod koleny a pak kotníky. To už je jistě zajímavější. To už nebude moct Vaše milá tak protestovat, až ji připnete svorky na bradavky...nebo vymyslíte něco jiného .. :) 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.