1. Úvod
  2. Blog
  3. Bondage Pozice / Úvazy
  4. Bondage pozice - Legs Up - Wrists to Knees

Bondage pozice - Legs Up - Wrists to Knees

Milí přátelé, dnešní příspěvek věnujeme pozici Legs Up - Wrists to Knees, v překladu - Nohy nahoru a zápěstí ke kolenům. Tato poloha je velice praktická, co se intimity týče. Ještě lepší bude, když se nebudete zdráhat použit rozporku. K rozporce doporučuji také kvalitní kožená pouta. Když už máme pořádnou rozpěrnou tyč, tak potřebujeme také dobrá pouta, aby nám rozporka hezky držela a plnila svoji funkci. 

Na fotce má ovšem slečna kotníky u sebe - což samozřejmě je také další z možností pozice. Stupeň bezmocnosti je úměrný výšce, do které jsou zvednuty nohy subjektu. Člověk si však musí dávat pozor na zvednutí lana příliš vysoko, aby se zabránilo nepřiměřenému tlaku na zadní část krku.Existuje mnoho způsobů, jak lze ruce zajistit. Zde jsou přivázány k provazům kolem kolen, přičemž poslední uzel je uvázán za koleny, aby byl mimo dosah prstů. Dá se také velmi úspěšně svázat se svázanými pažemi „objímajícími“ nohy.
Tato pozice je moje oblíbená. Praktická, svázání netrvá dlouho a pokud je tak dáma uvázána při sexu, pak je průnik opravdu hluboko...a to je, oč tu běží  :) 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.