1. Úvod
  2. Blog
  3. Bondage Pozice / Úvazy
  4. Bondage pozice - Classic Damsel

Bondage pozice - Classic Damsel

Milí přátelé, dnešní příspěvek věnuji základní pozici pro znehybnění - která se nazývá Classic Damsel. Slečna na úvodní fotce má lokty i zápěstí svázané k sobě za zády do tzv. klasické kravaty. Nohy jsou svázané k sobě nad i pod koleny a také u kotníků. Tím, jak jsou lokty vázané do kravaty - tak je hrudník tlačený vpřed a je to takové výstavně ponižující. Prostě nezbývá nic jiného, než se pořádně vyprsit a to přímo vyzývá k tomu, abychom na ty nezbedná prsa připnuli nějaké šikovné svorky nebo je rovnou vložili do svěráku

Ovšem - skutečnost, že nohy jsou tak přesvědčivě spojeny dohromady, činí jakoukoli sexuální aktivitu poměrně obtížnou, takže je to považováno za skromnou pózu, vhodnou pro vystavování, škádlení a disciplinární použití.
Místo vázání provazem můžeme na ruce klidně použít Bondage vak jako zajímavé zpestření - také se z něj ven nikdo nedostane a poslouží tak účelu - krásně se vypnou prsa. 
Záleží jako vždy na Vaší fantazii a na tom, co Vy máte rádi. Vím, že se těžko budete dostávat mezi stehna svázané partnerky - když má nohy vázané tak těsně u sebe, ale předtím, než je svážete...bych se nebála vložit do vagíny  nějakou vibrační pomůcku na dálkové ovládání a legrace může začít :) 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.