1. Úvod
  2. Blog
  3. Bondage Pozice / Úvazy
  4. Bondage pozice - Box Tie a Frogtie

Bondage pozice - Box Tie a Frogtie

Vázání a jeho různé možné pozice je nekonečný příběh, máme mnoho možností. Dnes si řekneme více k Box Tie a Frogtie. Tzv. krabičková kravata - kterou můžeme vidět na fotce je základem mnoha variací, které jsou omezující, aniž by způsobovala nepohodlí nebo průtok krve a nervové problémy tak, jak to často dělá kravata mezi lokty. Je proto vhodné tento typ kravaty použít na akci, které celkově zabere delší čas a také na akci, když potřebujeme lokty rychle rozvázat.

Takto tvarovaný tvar je o něco méně estetický než lokty spojené s mnoha oky, ale je velmi užitečný pro velký počet kombinací.
Zde zobrazená poloha kombinuje polohu paže motýlka s polohou nohou žabky. Frogtie je vulgární název pro nejužitečnější polohu - noha je plně ohnutá v kolenech a svázána zpět pod kolenem a úspěšně nad kotníkem. To umožňuje dostatečně variace v póze a určité pohyblivosti, přičemž brání otrokyni v pokusu o útěk. A to se musí využít :) Já osobně bych slečně na fotce dala jako malé překvapení večera na hlavu masku. Vybrala bych koženou masku s otvorem na ústa a nos. Chtěla bych totiž, aby milá svázaná slečna cítila tu vůni kůže, ale také - aby viděla dobře, co s ní provedu dál .... 
Jelikož má slečna roztažené nohy, tak bych si jako dalšího pomocníka vzala vibrační hlavici. Tahala bych jí za bradavky a při každém cuknutí bych jí pak mučila - ale v dobrém - právě hlavicí :) 
Tím se budu loučit a těším se na další příspěvek z tajného světa BDSM....
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.