Náš Kalendář 2022 ZDARMA pro všechna BDSM Studia! Více zde
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Bondage Pozice / Úvazy
  4. Bondage pozice - Bent over the Chair

Bondage pozice - Bent over the Chair

Milí přátelé, dnešní příspěvek věnuji pozici Bent over the Chair - v překladu Ohnutý přes židli. Není na tom nic extra zajímavého - jistě Vás to taky napadá. Ale nenechte se zmást, v jednoduchosti je síla. I obyčejná židle Vám může posloužit jako skvělý doplněk. Příklad úvazu na fotce je jen jedna z více možností. Pokud nemáte doma ve výbavě nějaký extra mučící nábytek, musíte si poradit jinak a využít klasický nábytek a posbírat fantazii. 

Slečna takto krásně ohnutá přes židli si říká nejen o pořádný spanking, ale i jiné dráždění zezadu. Já bych začala určitě menším výpraskem rákoskou a když by se slečna cukala, tak bych jí přidala jako trest pár ran k dobrou a pak lechtala na chodidlech. Lechtání by samozřejmě také nevydržela a jak by se celá třásla a smála, tak bych se rozhodla pro roubík a použila nějaký větší připínací penis a šla do akce. Co taky jiného čekat - když je hezky ohnutá. Doporučuji nějakou podložku pod kolena a ruce, pokud by se toto provozovalo na studené podlaze, tak akce nebude moc příjemná. Vždy záleží na domluvě, jak už bylo často řečeno. Dělejte to tak, aby byly spokojené obě strany. 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2021 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz