1. Úvod
  2. Blog
  3. Bondage Pozice / Úvazy
  4. Bondage pozice - Balltie - Legs Up

Bondage pozice - Balltie - Legs Up

Milí přátelé svazování všeho druhu, dnes se podíváme na pozici Balltie Legs Up. Máme na výběr různé varianty Balltie, ale vždy je základem mít kolena vytažena k hrudníku a uvázána tak, aby u hrudníku držela. Slečna na fotce má provaz vedený v oblasti prsou, což může být ale akce na chvilku, protože nám pak má lano tendenci klouzat. Lepši rozhodně bude přidat si lano i v oblasti ramen a zabránit tak sklouznutí lana. 

Balltie je obvykle dokončená svazováním zápěstí a kotníků, v klasické variantě by byly vázány dohromady - ale můžeme si přidat další lano a nohy vytáhnout nahoru - viz foto. Je to zajímavější, co myslíte ? Jistě jste si všimli, že slečna má také roubík - nebála bych se ho přidat.  A jak se tak dívám na chodila té slečny, tak mne napadá - co jí po nich zajezdit kouzelným kolečkem ? Takové kolečko může způsobit pěknou neplechu - v dobrém slova smyslu :) 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naši vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2020 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.