😍 Nové BDSM povídky! | 👀 Hledám kolegu na externí spolupráci

Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Bondage Pozice / Úvazy
  4. [Bondage Pozice] Servírka

[Bondage Pozice] Servírka

Poloha číšnice se odkazuje na pózu, kde jsou lokty drženy za zády, ale zápěstí jsou spoutány v přední části těla. K dosažení tohoto efektu se používá nějaká rozporka, nebo tyč. Jméno pochází ze skutečnosti, že takto spoutaná žena ( nebo muž ) může snadno nosit nápoje či občerstvení a sloužit tak hostům, výhoda je v tom že takto spoutaná osoba toho nemůže dělat mnoho dalšího.



Všimněte si, že lokty se úplně nedotýkají. Dotýkat by se ani neměli, a tak i osoby které dokáží dát lokty zcela k sobě by měli použít volnější úvaz. Důvodem je to, že při stažení loktů bychom znatelně omezili jakékoliv smysluplnější možnosti pohybu rukou před tělem.

Osobně pro takovou bondage pozici doporučujeme lokty spoutat pomocí řemenu nebo provazu. Spoutání zápěstí pak dobře splní provaz či pouta.

Děkujeme Restrainedelegance.com za možnost použití fotografií!

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Získejte přehled o nejen o novinkách v sortimentu!
Měsíčně zasíláme maximálně 2 emaily
Proč my?

Nejsme jen obyčejný internetový prodejce, v našem sortimentu najdete také značné množství produktů naší vlastní výroby. Dokážeme nabídnout nejen úpravu na míru, ale zajistíme kompletní výrobu vaší vysněné BDSM “hračky”.  Na vaší objednávku se těší Marek s kolegy!

Kontakty

Spoutana.cz

Turnovského 2
Praha 10, 100 00

spoutana@gmail.com

605 725 054

© COPYRIGHT 2024 SPOUTANA.CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz